Anne 19. Bölüm İncelemesi » Dizi Konusu
Kapat

Anne 19. Bölüm İncelemesi

Anasayfa
Genel Anne 19. Bölüm İncelemesi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Turna’ya ulaşamayan Zeynep’i bekleyen acı bir sürpriz olacak. Cengiz, hain planını uygulayabilecek mi? Turna’yı kurtulabilmek için gözünü kırpmadan Cengiz’in karşısına çıkan Gönül hayatını kaybedecek mi?

Anne 19. Bölüm İncelemesi

Turna, Zeynep’i araması ile Adapazarı yolunda olduğunu söylemesi her şeyi ortaya çıkardı. Zeynep ve Şule, yola çıkar. Tek istediği Turna’ya sağ salim ulaşmak olan ikili, Turna’nın kan kaybından dolayı kendinden geçen Cengiz’e yardım etmeye çalışmasıyla zincirleme olaylar meydana gelir. Sinan arama çalışmalarına devam ederken, Caner’in getirdiği haberle ilgili Adapazarı’na yola gider. Zeynep ile iletişime geçen ve işbirliği yapılır. Her yerde Turna’yı arayan Zeynep ve Şule’nin fenalaştığı sırada hastaneye götürmek zorunda kaldığı bilinir. Zeynep mutsuzluktan başka bir şey veremediği için Gönül, hayatından çıkmaya karar verir. Gönül kocası Mustafa’nın mezarı başında geçmişle ve onunla hesaplaşır. Kararını veren Gönül, Zeynep’in karşısına çıkmayacaktır.

Cengiz yaralı halde Saniye’nin evine gider ve Cengiz’in yok saydığı, unutmak istediği geçmişi yaralı olan Saniye’yi gördüğü anda şoka uğrar. Evinin kapılarını yinede açar. Ne para ne pul isteyen Cengiz, korkunç bir plan yapar. Tek isteği ise Zeynep’in yok olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir