Kapat

Arka Sokaklar 12. Sezon Tanıtım Filmiyle Büyük İlgi Topladı!

Anasayfa
Fragmanlar Arka Sokaklar 12. Sezon Tanıtım Filmiyle Büyük İlgi Topladı!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yılların dizisi hemen her dönemin çocuklarının hayallerini süsleyen Arka Sokaklar dizisi 12. Sezonu için hazırladığı tanıtım filmiyle büyük ilgi topladı. Arka Sokaklar Türkiye’de sürdürülen diziler arasında uzunluğunu koruyan en büyük dizi diyebiliriz. Dizinin tek rakibi tahmin edeceğiniz üzere Kurtlar Vadisi!

Dile kolay 12 sezondan beri Arka Sokaklar dizisi ve karakterleri büyük emek harcayarak diziyi izleyicilere sunuyorlar. Dizi karakterlerinin izleyici tarafından sevilmesi ve tanınması dizinin demirbaş karakterlerinin yıllar boyu değişmemesine neden oluyor. Rakiplerine nazaran 12 yıldan beri aynı kanalda yayınlanıyor olması dizinin en büyük artılarından. Bunun yanında “Hüsnü Çoban’ın Ölümü” konusunda da gördüğümüz üzere dizi karakterleri izleyiciler tarafından oldukça seviliyor ve diziden gitmeleri istenmiyor. Diziye 12. Sezonda da başarı diliyoruz.

Arka sokaklar tanıtım filmi bu sefer oldukça iddialı olmuş. Herkesin diline düşen reklam filmi 12 sezonun Eylül ayında Kanal D ekranlarında olacağını belirtiyor. Arka Sokaklar 12. Sezon ile biz izleyicilere büyük maceralar sunuyor. Dizinin tanıtım filminde tüm ekip üyeleri gerilim dolu bir müzikle şarjörlerini dolduruyor ve poligonda ateş ediyor. Müthiş bir tanıtım filmi olmuş açıkçası

Fragman;

“Arka Sokaklar 12. Sezon Tanıtım Filmiyle Büyük İlgi Topladı!” üzerine 1 yorum

  1. kahramanmaraş haber says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir