Kapat

Arka Sokaklar 451.Bölümde Neler Olacak

Anasayfa
Haber Arka Sokaklar 451.Bölümde Neler Olacak
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

450. bölümün sonunda mesut ile bedran karşılaşarak çatışmaya girmişlerdi. Bedranı yaralamayı başaran ekip bedranı öldüremediği için başlarına büyük bir dert alacaklar. Peki Arka Sokaklar 451 Bölümde Neler Olacak?

450. bölümde rıza baba ve ekibinin planları sonucu düğüne ekip gizli bir şekilde sızmıştı, ekip tahminine göre bedran düğüne gelecekti. Ekibin tahmini doğru oldu bedran düğüne geldi, bedranın düğüne geldiğini mesut fark edince çatışma başladı ve düğünün ortasında çatışma oldu, bedran vuruldu ancak kaçmayı başardı. Çatışmada damatta yaralandı.

Arka Sokaklar 451 Bölümde Neler Olacak

Tehlikeli kişilerden olan bedran ölmediği için ekibin başına çok büyük dert olacaktır, herkes bedranı öldü olarak bilirken bedran aslında ölmemiş olacak. İntikam istiyen kişiler tarafından canlı bomba hazırlanarak eylem yapılacak, burda asıl eylem yapılmak istenen kişi rıza babanın kızı ve torunu olacak bombanın patlatılacağı yerde rıza babanın kızı ve torunu öldürülmek istenecek.

Pınar ölecekmi?

Rıza babanın kızı olduğu için hedef alınan pınar arabasına bineceği sırada acaba ölecekmi? Fragmanda gösterilen kısa sahnede bombanın asıl hedefi pınar. Bombanın patlayacağı gibi duruyor ancak diziden pınar çıkmayacak. Çünkü dizide etkisi büyük kişilerden alinin eşide olduğu için eğer ölürse ali ve rıza baba büyük bir şok içerisinde olacaklar buda ekipten iki kişinin çıkmasına sebep olur, ölmeselerde küçük bir yara atlatabilirler.

Arka Sokaklar 451.Bölüm Analizi

Herkes bedranı öldü bilirken ekip ölmediğinin farkına varıyor, ekip bedran gibi tehlikeli biri için alabilecekleri önlemleri tartışıyorlar. Bedran’ı hayatta tutmak için bedranın adamları bedran için doktor ve hemşire kaçıracaklar ve zorla hayatta tutmaya çalışacaklar. Fragmanın sonunda ise bombanın nerede ve nasıl patlatılacağı ile ilgili küçük sahneler var, bombanın patlatılacağı yer pınarın ve kızının olacağı yer olacak. Bedran riske atmamak için bombaya önceden müdahale edecek ve kendi adamını’da öldürecek. Riske atmayacağı için Pınarın olduğu bölgede bomba patlayacak. Edilen tahminlere göre bomba patladıktan sonra Pınara bir şey olmasada pınarın çocuğu bombadan etkilenecek gibi. Fragman analizine göre birinin öleceğiyle ilgili tam bir bilgi yok ancak kimsenin ölmeyeceğini düşünüyoruz, çünkü pınar ve çocuğuda dizide önemli rol oynayak iki kişiden biri.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir