Kapat

Bilim Kurgu Dizilerinden Olan Stranger Things

Anasayfa
Yabancı Diziler Bilim Kurgu Dizilerinden Olan Stranger Things
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yayınlandığı andan itibaren izleyicilerden tam not alan Stranger Things dizisi, izleyicileri 80’li yıllara götürüyor. Dizinin konusu, oyuncuları, fragman ve müzikleri sayesinde izleyiciler heyecanlı zamanlar geçirmektedir. Dizinin konusunda genel olarak gizem türü olsa da bunun yanı sıra gerilim, dram ve fantastik türleri de bulunmaktadır.

İlk yayınlandığı tarihten itibaren büyük izleyici kitlesi toplayan Stranger Things dizisi, Duffer kardeşler tarafından geliştirilmiştir. Dizinin yayınlanacak olan 2. Sezonu izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Sır ve gizem dolu dünyaya yolculuk yapmayı sağlayan dizi, özellikle bilim kurgu türleri arasında oldukça başarılıdır. Özellikle oyuncuların gösterdiği performanslar ve efektlerin abartısız olması, dizideki hayran kitlesini artırmayı başarmıştır.

12 yaşındaki bir çocuğun gizemli şekilde ortadan kaybolmasıyla başlayan Stranger Things dizisinde, kaybolan çocuk için aramaların başlamasıyla devam ediyor. Çeşitli arama yolları denense de çocuk bulunamıyor. Ancak daha sonra gizemli şekilde kaybolan çocuk gibi kaybolan bir kız geri dönüyor ve olayların seyri değişiyor. Çocuğun bulunabilmesi için kaybolan kız umut olsa da, devlet tarafından gizli deneyler yapılarak olaylar karmaşık hale geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir