Kapat

Bodrum Masalı 26. Bölüm İncelemesi

Anasayfa
İnceleme Bodrum Masalı 26. Bölüm İncelemesi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

5 Mart Pazar günü yayınlanan Bodrum Masalı 26. bölümde, Aslı ile Faryalı’nın yüzleşmesi gizli gerçekleri ortaya çıkaracak. Faryalı, gerçeklerin ortaya çıkması için Maya’ya ulaşmaya çalışacak ve Bora’da bu duruma el atacak. Bodrum Masalı 26. bölüm dün nefesleri kesti!

Bodrum Masalı 26. Bölüm

Ailesini bulmaya çok yaklaşan Aslı, öğrendiklerini Faryalı ile paylaşarak, beklediği desteği göremeyen Aslı’nın kafası iyice karıştı. Aslı’nın derin düşüncelerinin üzerine, Faryalı gerçekleri öğrenmek amacıyla Süha’nın kapısını çalar. Faryalı gerçeği öğrenmek için uğraşırken, her şey Bora’nın kulağına gider. Faryalı’yı Bodrum’dan göndermek isteyen Bora, Maya’ya ulaşmak ister.

Süha’dan yardım isteyecek Faryalı, gitmek ister. Süha, Maya’nın ablası Yanna’nın izini bulur ve her şeyi öğrenmek için Faryalı ile yüz yüze konuşturur. Yıldız ile Faryalı’nın ilişkileri açıklanır. Ateş ve Su büyük destek verir. Faryalı ise düşünceli halini Ateş ve Kelebek’ten saklayamaz. Ateş gizli gizli takip ettiği Faryalı’nın sırrını öğrenebilecek mi? Faryalı ve Aslı’nın yüzleşmesi nasıl sonlanacak? Faryalı, Aslı’nın bilmediklerini itiraf edecek mi? Her şey 27. bölümde belirli olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir