Kapat

Çarşamba’nın Lideri Yine Değişmedi!

Anasayfa
Genel Çarşamba’nın Lideri Yine Değişmedi!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Çarşamba akşamları televizyon ekranlarında yayınlanan diziler arasında ilk sırayı alan her zaman ki gibi yine Diriliş Ertuğrul dizisi oldu. Dizi yayınlandığı ilk günden beri yüksek reyting oranlarıyla Çarşamba akşamının lideri olarak reyting listesinin en üst sıralarında yer alıyor. Sadece birinci sırada yer almakla kalmıyor dizinin aldığı yüksek reyting oranlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Çarşamba akşamı ayrı kanallarda ekranlara gelen diziler arasında Kara Sevda ise Çarşamba’nın en çok izlenen ikinci dizisi olsa da dizi bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek. Fox TV ekranlarında yayınlanan No:309 dizisi ise Çarşamba akşamının en çok izlenen üçüncü dizisi. Dizi bu sıralar biraz senaryonun sarpma sarmasından kaynaklı olarak reyting sıralamasında ve reyting oranlarında biraz düşüş yaşasa da ilerleyen zamanlarda senaryonun toparlanmasıyla birlikte eski reyting oranlarına kavuşacaktır.

12 Nisan Çarşamba akşamı ekrana gelen diziler arasında Diriliş aldığı %13.87 reyting oranıyla total grubunda liderliğini korudu. AB ve ABC reyting gruplarında ise reyting oranları %16’ları bulan dizi bu gruplarda da liderliği kimseye kaptırmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir