Kapat

Cesur ve Güzel 16. Bölüm İncelemesi

Anasayfa
İnceleme Cesur ve Güzel 16. Bölüm İncelemesi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cesur ve Güzel dün akşamki bölümüyle nefesleri kesti. Cesur ve Tahsin Korludağ arasındaki düşmanlığın kızıştığı anlar, Sühan’ın gördüğü kabus sonrasında, Cesur’un annesi kaçırıldı ve heyecan dozu en üst seviyeye çıktı.

Cesur ve Güzel 16. Bölüm

Açığa çıkan gerçeklerin sonrasında Cesur, babasının katiline yaklaşır. Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabı için harekete geçmeye başladı. Bu olayların ortasında iki cephe arasındaki Sühan harap olur.  Cesur’a uzaktan rehberlik eden Rıza, Tahsin Korludağ’dan intikam için beklemektedir.

Tahsin Korludağ’ın Çemberi Daralıyor!

Ayağının altından ilk önce Rıza’yı kaldırması gerektiğinin farkında olan Tahsin Korludağ, Savcı ile beraber Cesur’a kurduğu tuzağa kendi düşer.

Tüm Düşmanlıklara Rağmen Cesur ve Sühan Aşkı

Tahsin Korludağ’ın adalete teslim edilmesi üzerine büyük ilerleme kaydeden Cesur, zafere yaklaşsa da Sühan’a olan aşkından vazgeçmez. Tahsin Korludağ ve Sühan’ı apayrı hislerle yaşayan Cesur, baş başa olduğunda etraflarındaki düşmanlıkları ve tuzakları unuturlar.

Cesur’un Annesi 5. Kattan Düştü! Cesur Şok Oldu

Hülya gizli bilgileri ele geçirmek için garsona vereceği flaş belleğin içindeki bilgileri kopyalamak istemesinin ardından Korludağ Ailesi’nin başına bela olacak. Cahide’nin bebeği doğurması için kendine verdiği parayı kullanacak.

Adalet Hanım’ı kurtarmak isteyen Tahsin Korludağ, Cesur’un annesinin yere düşmesine neden oldu. Annesinin gözler önünde 5. kattan yere düşmesi Cesur’u şoka uğrattı. Olaya ise yeni savcıda şahitlik etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir