Kapat

Cesur ve Güzel – Tanıtım

Anasayfa
Türk Dizi Konuları Cesur ve Güzel – Tanıtım
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Türk dizilerinde bazı diziler köy kasabada çekilmekte ve bu bazı izleyenlerin çok hoşuna gitmektedir, bu dizilerin biri de Cesur ve Güzel. Cesur ve Güzel dizisi imkansız bir aşk hikayesini konu almaktadır.
  Günün birinde ‘Cesur’ denilen yakışıklı, karizmatik bir adam, sessiz, huzurlu ve sakin bir kasaba olarak bilinen Korludağ’a gider ve kasaba halkı tarafından ilginç karşılanır. Kasabaya gittiği gün Cesur’un karşısına, Cesur’un yakışıklılığı kadar güzel ‘Sühan’ çıkar. Bu iki insan karşılaştıklarında aralarında inanılmaz bir elektrik oluşur ve birbirlerinden hoşlanır. Fakat bu hoşlanmanın mutlu bitmesi o kadar kolay değildir çünkü onların bilmediği bir olay olan, geçmişten beridir düşman olan aileleri buna karşı çıkacaktır.
  Sizde imkansız aşk hikayelerini konu alan romantik dizileri seviyorsanız, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrol oynadığı ve arkasında Ay Yapım gibi kaliteli bir yapım ekibinin olduğu ‘Cesur ve Güzel’ dizisini izleyebilirsiniz. Cesur ve Güzel, her perşembe saat 20.00’da Star Tv’de yayınlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir