Kapat

Dolunay 11. Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragmanlar Dolunay 11. Bölüm Fragmanı
Dolunay 11. Fragmanı Fragmanı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dolunay 11. Bölüm Fragmanı

Dolunay 11. Bölüm Fragmanı . Star TV’nin sevilerek izlenen gençlik dizilerinden olan Dolunay dizisinin 11. fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanması ile birlikte bu bölümde çok heyecanlı sahnelerin olduğunu görüyoruz. Önce Dolunay 11. Fragmanı hep beraber izleyelim sonrasında ise detaylarını inceleyelim. Ne dersiniz? İşte Dolunay 11. bölüm fragmanı … Sizlerle.

Fragmanı yayınlanan Dolunay dizinin 11. Bölümü; 12 Eylül 2017 Salı günü akşamı saat 20.00 da Star TV ekranlarında olacak.

Dolunay 11. Bölümde Neler Oluyor?

Ferit ile Nazlı arasındaki gelişmeler sürüyor. Ferit, Nazlı’nın bir sırrı olduğundan artık emindir. Ve bu sırrı öğrenmek için elinden geleni yapmaya başlar. Çünkü bu sır sevdiği kadının ondan uzaklaşmasına neden olmaktadır.

Nazlı ise restoran konusundan sonra çok daha mutludur. Hayallerine gün geçtikçe yaklaşmaktadır. Çok büyük heyecan ile sürdürdüğü restoran konusunda maalesef işler hiç de düşündüğü gibi gitmez. Meydana gelecek beklenmedik olaylar Nazlı’yı üzecektir.

Dolunay Yeni Bölüm

Dolunay Yeni Bölüm

Yeni oluşacak olan bir gelişme sonucu İstanbul’dan ayrılmak zorunda kalırlar. İşte bu sırada olanlar olacaktır. Nazlı ile Ferit’in ilişkileri çok daha farklı boyutlara ulaşacaktır. Nazlı’nın Ferit’e göstereceği davranışlar sebebi ile Deniz cesaretlenecektir. Alya’da bu durumda boş durmayacak kozlarını kullanmaya başlayacaktır.

Dolunay Son Bölümde Kısaca Neler Olmuştu?

Dolunay son bölüm izleyemeyenler için kısa bir özet geçelim. Nazlı istifa etmişti. Ferit ise bu istifaya ataklar ile cevap vermişti. Nazlı’nın kendisinden uzaklaşmasının nedenlerini aramaya başlamıştı. Çünkü ortada başka bir nedenin olduğunu ve bu nedenden dolayı sevdiği kızın ondan uzak kaldığını anlamıştı.

Nazlı, Ferit’in sıcak yaklaşımlardan kaçmak isterken arkadaşı Deniz’e sığınmıştı. Deniz is Nazlı’nın bu arkadaşça yaklaşımını çok farklı yönlere çekmeye başlamıştı. Aralarındaki ilişkiyi özel boyutlara çekmek için elinden geleni yapmaya başlamıştı. Böylece Nazlı’nın tamamen arkadaşça olan yaklaşımını kendi lehine çevirme fırsatı bulmuştu. Bunu güzel bir fırsat olarak görüyordu.

Deniz ile Hakan’ın ise hedefleri bambaşkaydı. Şirketteki yerini sağlamlaştırmak istiyorlardı. Ferit buna karşı çıksa da onlar bu hedeflerinde onlara yardımcı olacak olan güçlü bir destekçiyi bulmuştu bile.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir