Donatella Bulundu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

American Crime Story’nin ilk sezonunun ardından, ikinci sezonu ile ilgili bilgi yer almazken, 3. sezonunun ardından Versace Cinayeti’ni konu alacak dizi, yapımcısı Ryan Murphy tarafından açıklamıştı. Dizinin ardından çok merak edilen rol, Donatella Versace’yi kimin canlandıracağı sorusu akıllara kazınmıştı.

Lady Gaga Mı?

Donatella’yı Lady Gaga’nın canlandıracağına dair birçok söylenti duyuldu. Fakat bu söylentiler gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkarken, Murphy cephesi beklenen açıklamayı yaptı.

2018’de ekranlara gelecek olan American Crime Story, Donatella Versace’yi 2009 yılın rol alan Vicky, Barcelona Barcelona ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü alan, İspanyol asıllı Penelope Cruz’un canlandıracağı açıklandı.

Penelope Cruz Kimdir?

28 Nisan 1974 doğumlu oyuncu yer aldığı Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde Angelica’yı canlandırması ile çok tanınmıştı. Ayrıca Oscar’ı kazanarak büyük ödülleri tatmayı başardı. Eskiden dansçıydı. Eşi Javier Bardem ile 14 Temmuz 2010’da evlendi. En iyi yardımcı kadın oyuncu dalında oscar ödülü aldı. Leo ve Luna adında iki çocukları var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir