Fear The Walking Dead: 3. Sezona İlk Bakış

Fear The Walking Dead: 3. Sezona İlk Bakış

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2017 yılının yaz aylarında 3. sezonuyla ekranlara geri dönecek Fear The Walking Dead, yeni sezonuna dair 3 adet fotoğrafı takipçileriyle paylaştı..

Dikkat: Yazının devamı spoiler içerir!

Serinin ikinci sezonunun finali herkesin kafasında aynı soru işaretini bırakmıştı. Acaba Nick’in sevgilisi Luciana ABD-Meksika sınırında yaşanan çatışmada hayatını kaybetmiş miydi? Bu soru da AMC kanalının bu yeni paylaştığı fotoğraflar sayesinde cevap buldu. Paylaşılan fotoğrafta Luciana’nın çatışmadan yaralı olarak kurtulduğunu ve Nick’le beraber milis güçlerden kaçmak amacıyla bir kanalizasyona sığındıklarını gösteriyor. Tabii bu süreçte Nick’in annesi Madison ve sevgilisi Travis yaşanan onca sarsıcı olaydan sonra hayatlarını yoluna koymak için çalışacaklar gibi gözüküyor. Artık bir katil olan Strand’in durumu da pek iyiye gidiyor diyemeyiz.

Serinin üçüncü sezonunda ailelerimiz kaosun ortasında yani ABD-Meksika sınırında buluşmaya çalışacak. Karakterler ise bu zor şartlarda yalnız toplumu değil aynı zamanda aile yapısınıda tekrardan oluşturmaya çalışacaklar. Madison (Kim Dickens) sevgilisi Travis’le (Cliff Curtis) tekrar bir araya gelirken, Alicia (Alycia Debnam-Carey) Andres’i katletmesiyle bazı sıkıntılar yaşamaya başlayacak. Annesinden uzaklarda olan Nick’in (Frank Dillane) lideri olarak gördüğü Luciana’nın (Danay Garcia) başına gelecek olay ise Amerikalı bir milis grubu tarafından pusuya düşürülmesi olacak. Çift ölümden kıl payı kurtulsa da Nick artık kendisini eskiden olduğu gibi ölümsüz hissedemeyecek. Fiziksel ve duygusal olarak yaralarını sarmaya çalışan Strand ise (Colman Domingo) yeni dünya düzenine ayak uydurmayı başaracak. Ofelia’nın (Mercedes Mason) tutsaklığı ise hayatta kalmak için kendini test ederken babasındaki acımasızlık ve vahşetin kendinde de olup olmadığını fark etmesini sağlayacak.

Fear The Walking Dead’in ekranlarımıza ne zaman yansıyacağı kesin olarak daha belli olmasa da yaz aylarında olacağını tahmin edebiliyoruz. Bu arada Buffy the Vampire Slayer’da izlediğimiz Emma Caulfield yeni sezonda kötü bir karaktere hayat verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir