Handmaid’s Tale 2. Sezon İçin Onayını Aldı » Dizi Konusu
Kapat

Handmaid’s Tale 2. Sezon İçin Onayını Aldı

Anasayfa
Haber Handmaid’s Tale 2. Sezon İçin Onayını Aldı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ekranlara yeni girmiş olan Handmaid’s Tale dizisi 5 bölüm yayınlamasının ardından yüksek reyting oranları sayesinde 2. Sezon onayı almayı başardı. Diziyi bilmeyenler için Margaret Atwood isimli yazarın yine aynı isimde ki kitabından uyarlanmıştır. Dizi de Diktatörlük ile yönetilen bir mekan da ileri tarihlerin etkisiyle bizlere olaylara farklı bakmamızı sağlamayı hedeflenmiştir.

Aşırı derecede artan çevre kirliliği yüzünden insanlar da kısırlık sorunu ortaya çıkmıştır. Handmaid kelimesi dizi de doğurmayı başaran kadınlara verilen isimdir. Handmaid kadınlarından birisi popülasyonun artmasını sağlamak için zorla bir kumandan ile çiftleştirilmek zorunda bırakılıyor. Kadınımızın ismi ise Offred, kendini bu diktatörlük ile yönetilen yerde özgür bir biçimde yaşamaya adamıştır.
Oyuncu listesine baktığımız zaman Offred rolünde Elisabeth Moss oynamaktadır. Aynı zamanda Joseph Fiennes, Samira Wiley, Max Minghella, Alexis Bledel gibi isimler de yer almaktadır. İlk sezonu ile aynı bölüm derecesine sahip olacak şekilde ikinci sezon da 10 bölüm olacaktır. İkinci sezon onayını ise twitter üzerinden duyurmuşlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir