Kapat

Hazal Kayanın Yeni Dizi İmajı!

Anasayfa
Haber Hazal Kayanın Yeni Dizi İmajı!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sevilen dizi bizim hikayede yer alan Hazal Kaya yeni imajıyla tüm takipçilerini şaşırtmayı başardı.

14 eylülde yayına girmeye başlayan Bizim Hikayede başrol oyuncularından olan Hazal Kaya paylaştığı yeni fotoğraf ile imajını bizlere gösterdi.

İmaj değişikliği için öncelikle 13 kilo verdi saçlarını uzatıp kâkül olarak kestiren Hazal Kaya imajının ilk fotoğraflarını BeStyle dergisinde gösterdi.

 

Hazal kaya kimdir?

1990 doğumlu olan genç ve güzel oyuncu 2006 yılında yayın hayatına başladı, yayın hayatından önce 4,5 yaşında kemana başlayıp 7 yaşında baleyi öğrenmiştir. Yaşı ilerledikçe  Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi nde Umit Çıraktan teknikleri alıp oyunculuğa adımlarını attı. 2006’de sıla ile televizyon hayatında girdikten sonra Aşk-ı Memnu, Behzat ç , Adını feriha koydum emirin yolu, son yaz balkanlar,   A.Ş.K, Son aşk ve maral dizilerinde yer aldı. Şimdi ise Bizim hikaye dizisinde başrol oyuncularından.

Yeni imajı ile herkesi şaşırtan hazal kaya’nın takipçileri yeni imajını çok beğendiklerini dile getirdiler.

Bizim Hikayede Hazal Kaya

Bizim hikayenin başrol oyuncularından olan Hazal Kayanın 5 kardeşi ve onlara bakma sorumluluğu vardır, hem çalışıp hem eve bakan Hazal Kayanın babası yaşamaktadır ancak alkolik olduğundan sürekli bira içmektedir. Annesi ise küçük yaşta tüm çocuklarını terk edip gitmiştir. Bizim hikaye aslında tamamen türk yapımı bir dizi değil asıl konusu shameless dizisinden geliyor, pek aynısı olmasada asıl olarak konusu bir birine benzemektedir.

En çokta Adını Feriha koydum dizisi ile ses getiren Hazal kaya Adını feriha koydumda, çağatay ulusoy ile birlikte başrolde yer aldı. Adını feriha kodum 2012’de bittikten sonra aynı yıl içerisinde adını feriha koydum emirin yolu başladı ve bu dizide artık hazal kaya yer almadı.

İlk dizisini lise 2 deyken oynayan Hazal Kaya o zamandan beri dizi hayatına devam ederek geldi, küçük projelerde başlayan Hazal Kaya çok büyük projelerdede yer aldıktan sonra, şimdide çok büyük bir projede yer almakta. Büyük bir kitle ile takip edilmekte olan Hazal Kaya uzun sezonlar Bizim Hikayede yer alacak gibi gözüküyor. Çünkü 5 kardeşine bakmakta olan birinin hemen diziden çıkması biraz zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir