Kapat

Bizim Hikaye 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı !

Anasayfa
Fragmanlar Bizim Hikaye 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı !
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Shameless dizisinden Türkiye’ye uyarlanan dizi Bizim Hikaye geçen hafta ilk bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı.Dizi bugün 2. bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor.5 kardeşi ve alkolik babası ile başı belada olan Filiz’i yeni bir sınav bekliyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Rahmet’i evinde kızıyla yakalayan Haşim sinirini Fikri’den çıkartır. Fikri yediği dayağın karşısına Fikret çıkınca yediği dayağın acısını çıkarır. Bu olayı gören Barış olaya müdahale etmek istese de Filiz engeller. Barış’ın Filiz’in yaşamını kolaylaştırmak için kendince bulduğu çözüm olayların daha da karışmasına sebep olur.

Fikri maaş günü ortadan kaybolur bu olay tüm ailede panik yaratır ve her yerde Fikri’yi aramaya başlarlar. Fikri’nin kaybolması Barış ve Filiz’i Yunanistan’da sonlanacak maceralı bir yolculuğa sürükler. İstanbul’a dönüşlerinde Barış Filiz’le arasını düzeltmeye çalışırken, Cemil de Filiz’i polis gecesine davet eder.

Filiz’in yokluğunda İsmet’e bakan Şeyma’nın bir anlık dalgınlığı tüm korkularıyla yüzleşmesine sebep olur. Elibolların evini idare etme işi Tülay’a kalırken, Fikret tehlikeli deneyleriyle evdeki herkesi uğraştırır. Haşim’in yaptıklarına rağmen Rahmet’in Müjde’ye ders vermeye devam etmesi aralarında yeni heyecanların oluşmasına neden olur.

Yeni Bölüm 1. Tanıtım

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir