Kapat

Kanal D Dizileri

Anasayfa
Liste Kanal D Dizileri
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kanal Dizilerinin isimleri ve yayın saatlerini aşağıda bulabilirsiniz; isimsizler, Tutsak, Meryem, Ver Elini Aşk, Arka Sokaklar, Sevdanın Bahçesi, Vatanım Sensin, Çocuklar Duymasın…

İsimsizler

Pazartesi 20:00
Yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği İsimsizler dizisinin konusu; Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber ile hayatını değiştirir.Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir…

Tutsak

Salı 20:00
Elif adından bir genç kızın ailesinin ölümüyle hayaya tutunmaya çalışır. Amcası tarafında kendisinden büyük olan Sadullah ile zorla evlendirilir. Fakat Sadullah’ta ortadan kaybolduktan sonra elif yapayalnız kalır. Olaylardan sonra elif hayata kalmak için verdiği mücadele dizide anlatılmaktadır.

Meryem

Çarşamba 20:00
TMC imzalı, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yaptığı, başrollerini Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Cemal Toktaş paylaştıkları bir Kanal D televizyon dizisidir. Yayın hayatına yüksek reyting ile giriş yaparak devam etmektedir.

Ver Elini Aşk

Perşembe 20:00
Başrollerini Sevda Erginci(Ayperi), Al il(Kaan) oynadığı dizi de köylü kızı ve Kaan’ın yaşadıkları çatışma dolu ve komik hikayesini anlatmaktadır. Ver Elini Aşk dizisinin Yönetmenliğini Bora Onur yapmaktadır.

Arka Sokaklar

Cuma 20:00
Arka Sokaklar, Kanal D’de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D’de yayımlanmaktadır.

Vatanım Sensin

Perşembe 20:00
Birinci sezonunda her bölümünde reyting sonuçlarında üst sıralarda yer alan Vatanım Sensin dizisi 2.sezonu merakla bekleniyor. Basında bahsedilenler haberlere göre dizinin ikinci sezonu ekimin 3.haftasında başlayacağı belirtiliyor.

Çocuklar Duymasın

Pazar 20:00
Bir zamanların fenomen dizisi Çocuklar duymasın Kanal D ile yeniden ekranları döndü. Yeni bölümlerinin eskisi kadar keyif vermese de reyting sonuçlarından yayınlandığı her günde zirve de yer almayı başarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir