Kapat

Kırgın Çiçekler 80. Bölümde Neler Olacak?

Anasayfa
Haber Kırgın Çiçekler 80. Bölümde Neler Olacak?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yayınlandığı ilk günden beri Pazartesi akşamlarının en çok dizileri arasında yer almayı başaran Kırgın Çiçekler bu hafta ekranlara 80. bölümüyle gelecek. Kırgın Çiçekler’in 80. bölümünde neler olacak? Yazının devamında Kırgın Çiçekler 80. bölüm özetini bulabilirsiniz.

NTC Medya tarafından yapımcılığı yapılan dizi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 80. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin senaryonusu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Özgür Çevik, Veda Yutsever, Biran Damla Yılmaz, İpek Karapınar, Sacide Taşaner, Gökçe Akyıldız, Mehmet Aykaç, Hazar Motan, Birgül Ulusoy, Nil Keser, Arif Diren, Burak Arslan, Çağla Irmak ve Ruhi Sarı gibi başarılı isimler yer alıyor.

Bu hafta 80. bölümü yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler’in 80. bölüm özeti yayınlandı.

İşte Kırgın Çiçekler 80. bölüm özeti;

Büşra’yı kurtarmak için Kemal ile görüşmeye razı olan Eylül’ü neler bekliyor. Eylül bu görüşmeye kimsenin engel olmaması için ne kızlara ne de Serkan’a bu durumdan haber vermez. Kemal, Eylül’ün korktuğunu anlar ve vazgeçmemesi için Büşra’ya zarar vermekle Eylül’ü tehdit eder. Meral ve Serkan’ın ilk sahne alacakları gün gelip çatmıştır. Serkan ve Meral’i bu günlerinde kızlar ve Feride yalnız bırakmaz ve onları dinlemeye giderler. Songül eve geri döndüğünde ise Sadullah’ı baygın bir halde bulur. Sadullah’ın nefes almadığını fark eden Songül büyük bir şok yaşar. Songül annesi gibi babasını da mı kaybedecek…

Kırgın Çiçekler 80. bölümüyle 17 Nisan Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümünü saat 20:00’de Atv’de izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir