Kapat

Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Ne Kadar İzlendi?

Anasayfa
Genel Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Ne Kadar İzlendi?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Atv’nin Pazartesi akşamları en çok izlenen dizilerinden olan Kırgın Çiçekler dün akşam ekranlara 81. bölümüyle geldi. Kırgın Çiçekler 81. bölüm ne kadar izlendi? Kırgın Çiçekler 81. bölümüyle reyting sıralamasında kaçıncı oldu? İşte bu soruların cevapları;

ATV’de yayınlandığı ilk günden beri yüksek reyting oranlarına sahip olan Kırgın Çiçekler dün akşam ekranlara yeni bölümüyle geldi. Dizi yine en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı.

Kırgın Çiçekler, Pazartesi günü karşısına çok güçlü rakipler gelmesine rağmen dizi ilk üçten inmiyor. Dün akşam ekrana gelen 81. bölüm total reyting sıralamasında 3. sırada yer aldı. Kırgın Çiçeklerin 81. bölümü totalde 7.91 reyting ve %17.35 share alarak geceyi bitirdi.

Kırgın Çiçeklerin dün akşam ekrana gelen 81. bölümü AB grubunda ise 4.04 reyting ve %9.17 izlenme payı ile yedinci sırada yer aldı. Dizinin ABC grubunda ki reyting sıralaması ise 5.24 reyting ve %11.16 izlenme payıyla beşinci sırada yer aldı.

Dün akşam ekrana gelen diğer diziler arasında tüm gruplarda reyting sıralamasında birinci sırada yer alan dizi İçerde oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir