Kapat

Kırgın Çiçekler 82. Bölümde Neler Olacak?

Anasayfa
Haber Kırgın Çiçekler 82. Bölümde Neler Olacak?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kırgın Çiçekler, Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Dizi bu hafta ekranlara 82. bölümüyle gelecek. Kırgın Çiçekler 82. bölümde neler olacak? İşte Kırgın Çiçekler’in bu hafta ekrana gelecek olan bölümünde yaşanacaklar.

Kırgın Çiçekler 82. Bölüm Özeti;

Kırgın Çiçekler’de kızlar Eylül’ü kaybetmenin acısıyla perişan bir haldedirler. Kızlar Kemal’in Eylül’ü takip etmek için yurttan bir kıza para verdiğini öğrenir ve bu durum karşısında deliye dönerler. Güney’le barışmak için Zehra’nın kapısını çalan Selin, Güney’le barışabilecek mi? Eylül’ün ölüm haberini Kemal, gazetelerden öğrenir. Kemal’den intikam almak için kızlar her şeyi yapmayı göze alırlar. Metin’i alıp kaçmaya çalışan Kemal’in başına neler gelecek. Kızlar Kader, Cemre, Songül ve Meral kendilerini tehlikeye sokarak Kemal’a tuzak kurarlar. Kemal bu tuzağa düşecek mi? Kemal’i öldürmek için kararlı olan kızlar bu emellerine ulaşacak mı? Songül ve Güney arasında ki sorun giderek büyüyor. İkilinin arasında Songül’ün babasının ölümü sorun olur.

Başrollerinde Özgür Çevik, Gökçe Akyıldız, Biran Damla Yılmaz, İpek Karapınar, Zeynep Irgat, Çağla Irmak, Veda Yurtsever, Hazar Motan, Burak Arslan’ın yer aldığı Kırgın Çiçekler 82. bölümüyle 1 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir