Kapat

Kırgın Çiçekler 84. Bölümde Neler Olacak?

Anasayfa
Haber Kırgın Çiçekler 84. Bölümde Neler Olacak?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler bu hafta ekranlara 84. bölümüyle gelecek. Kırgın Çiçekler 84. bölümde neler olacak?

Kırgın Çiçekler’in yapımcılığını NTC Medya yapıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapıyor. Kırgın Çiçekler’in oyuncu kadrosunda Özgür Çevik, Mehmet Aykaç, Biran Damla Yılmaz, İpek Karapınar, Gökçe Akyıldız, Mehmet Aykaç, Birgül Ulusoy, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Cansu Fırıncı, Arif Diren, Çağla Irmak, Nil Keser yer alıyor.

Kırgın Çiçekler 84. bölüm fragmanını yazının devamında bulabilirsiniz.

Kırgın Çiçekler 84. Bölüm Özeti;

Eylül’ü Kemal hastanede tuvalette köşeye sıkıştırmıştır. Bir anda kendini Kemal ile karşı karşıya gelmiş bulan Eylül, panikler ve yardım istemeye koyulur. Feride ve Kızlar sonunda Eylül’ün yaşadığını öğrenirler ve bu haber karşısında şoka girerler. Bu bilgiyi kendisinden saklayan Toprak’a Feride çok kızar. Kemal için çember artık iyice daralmıştır. Zehra’dan intikam almak isteyen Selin bir plan yaparak Zehra’yı evinden attırır.

Kızların yurduna gelen bir avukat, çok zengin bir ailenin yıllar önce yurda bırakılan kızını aradığını söyler ve bu olay basına aktarılınca bu kızın kendisi olduğunu düşünen Meral bu zengin aileyi ziyarete evlerine gider.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle Pazartesi akşamları saat 20:00’de ekranlara geliyor. Dizi reyting sıralamasına Pazartesi en çok izlenen 3 diziden biri. Yayınlandığı ilk günden beri en çok izlenen diziler arasında yer alan Kırgın Çiçekler’in yeni sezon onayı alacak gibi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir