Kapat

Kurtlar Vadisi Vatan Ne Zaman Başlıyor?

Anasayfa
Haber Kurtlar Vadisi Vatan Ne Zaman Başlıyor?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2000’li yıllardan beri yayınlanan kurtlar vadisi her sezonunda her filminde çok büyük bir ilgi görmüştü, bu seferde kurtlar vadisi vatan ile film sektörüne geliyor.

Kurtlar vadisi vatan ne zaman başlayacak?

Kurtlar vadisi vatan 29 eylül 2017’de sinamalarda olacak, 105 dakika yayınlanacak olan film, 15 temmuz darbe girişimini anlatmaya çalışacak. Gerçek kişi ve olaylardan yola çıkılarak yapılan kurtlar vadisi vatan büyük bir ilgi ile bekleniyor.

Filmde kurtlar vadisinin oyuncuları yine yer alacak. Yapılan açıklamalarda kurtlar vadisi severleride sevindiren bir haber geldi filmden sonra dizide yayın hayatına başlayacak. Kurtlar vadisi kaos olarak başlayacak dizide yine necati şaşmaz gibi oyuncular olacak. Dizin başlama tarihi tam belli olmasada ocak ayında başlayacağı biliniyor.

Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yapacağı filmde müzikleri Gökhan Kırdar besteleyecek. 29 eylül 2017’de yayınlandıktan sonra bu seferde kurtlar vadisi severleri dizinin heyacanı saracak ocak ayını yine büyük bir kitle beklecek. Kurtlar vadisi kaos olarak adlandırılacak olan dizide türkiye sınırları baz alınacak yaşanan olaylar anlatılmaya çalışılınacak.

Kurtlar vadisi vatan oyuncuları

Necati Şaşmaz (polat alemdar) – Başrol

 

1971 doğumlu olan deneyimli oyuncu kurtlar vadisi, kurtlar vadisi pusu ve kurtlar vadisi ırak gibi projelerde yer aldı, kurtlar vadisi vatanda ise başrol oyuncularından olan necati şaşmaz yeni gelecek dizidede başrol oyuncularından olacak.

Sinem Öztürk Uslu  – başrol

 

1985 doğumlu olan genç ve deneyimli oyuncu kurtlar vadisi vatanda başrol oyuncularından olacak, kiralık aşk ve paramparça gibi dizilerde yer almıştır, kurtlar vadisi kaos dizisinde yer alacağıyla ilgili bir bilgi yok dizi ile ilgili bilger yayınlandıktan sonra dizide yer alıp almayacağını öğreneceğiz.

Cahit Kayaoğlu ( Cahit – başrol

 

Necati şaşmaz gibi bir çok kurtlar vadisi projesinde yer alan Cahit Kayaoğlu kurtlar vadisi vatandada başrol oyuncuları arasında yer alacak.

Erhan Ufak ( Erhan ) – başrol

 

Necati şaşmaz ve cahit kayaoğlu ile birlikte neredeyse tüm kurtlar vadisi projelerinde yer alan Erhan ufak’ıda kurtlar vadisi vatanda başrol oyuncularından olarak göreceğiz.

Nezih İştan – başrol

 

1966 doğumlu olan deneyimli oyuncu diğer kurtlar vadi projelerinde pek yer almasada kurtlar vadisi vatanda yer alacak.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir