Medici Dizisine İki Ünlü İsim Dahil Oldu » Dizi Konusu
Kapat

Medici Dizisine İki Ünlü İsim Dahil Oldu

Anasayfa
Haber Medici Dizisine İki Ünlü İsim Dahil Oldu
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Daniel Sharman ve Bradley James Netflix’in Medici dizinin ikinci sezon kadrosuna dahil oldular. Teen Wolf dizisindeki başrol oyunculuğundan tanıdığımız Daniel Sharman en son Walking Dead’in devamı niteliğini taşıyan Fear The Walking Dead dizinde rol almıştı. Bradley James ise Damien dizisiyle ekranlarda boy göstermişti. Aynı zaman da Underworld: Blood Wars isimli filmde rol almıştı.

15. yüzyıl İtalya’sında geçen Medici dizisinin ikinci sezonunun kadrosu bu iki yeni ismin katılmasıyla böylelikle tamamlanmış oldu. Daniel Sharman dizide Muhteşem Lorenzo karakterini, Bradley James ise kardeşi Giuliano rolünde olacaklar.

Bu iki karakterin yanında bu ikilinin babası rolünde yine ünlü bir isim olan ve Gotham’dan tanıdığımız Julian Sands var.

Dizinin bütçesi 28 milyon dolar olarak açıklandı ve çekilecek olan ikinci sezon sekiz bölümden meydana gelecek. Medici, tarihi bir drama dizisi olduğu için dizinin çekildiği mekanlar da İtalya’nın Floransa şehrinde bulunan tarihi şatolar ve kaleler. Bu anlamda tarihi dizilerden hoşlanan kişiler içinde oldukça ilgili çekici bir dizi olduğunu söylememiz lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir