Kapat

No:309 45. Bölümde Neler Olacak?

Anasayfa
Haber No:309 45. Bölümde Neler Olacak?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox TV’de ekranlara gelen No:309 bu hafta 45. bölümüyle izleyenleriyle buluşacak. No:309 45. bölümde neler olacak? İşte No:309 yeni bölümde olacaklar..


Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın yer aldığı No:309’un bu hafta ekrana gelecek olan bölümü yine heyecan dolu bir bölümle ekranlarda olacak.

No:309 45. Bölüm Özeti;

İsmet’in Lale ve Onur’un barışması için yaptığı plan işlemeye başlar. Onur ve Lale’nin evine yerleşen İsmet babaannenin ardından Onur ve Lale arasında evcilik oyunu başlamıştır. İsmet babaannenin hastalanmasından dolayı vicdan azabı duyan Onur ve Lale o iyileşene kadar aralarında bir şey yokmuş gibi davranmaya karar verir. Onur ve Lale’nin aynı evde kalmaları barışmalarını sağlayacak diye umutlanan Yıldız bu duruma çok sevinirken, Betül bu durumdan oldukça rahatsızdır. Erol ve Betül bu durumu biran önce sonlandırmak için babaannenin hafızasını yerine getirmek için çeşitli yollar denemeye başlamıştır bile. Filiz’in ikizleri bu bölümde dünyaya gelecek. Erol ve Filiz anne ve baba olmanın mutluluğu içindedir. Onur ve Lale arasında yaşanan bu evcilik oyunu gerçeğe dönecek mi? Yoksa ikili arasında hala sular durulmayacak mı?

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi No:309 45. bölümüyle 26 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir