Kapat

No:309 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Anasayfa
Fragmanlar No:309 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox TV’nin sevilen dizileri arasında yer alan No:309 46. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. No:309 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Yazının devamında yeni bölüm fragmanını bulabilirsiniz.


Furkan Palalı ve Demet Özdemir’in başrollerinde yer aldığı No:309’un bu hafta ekrana gelecek olan bölümünde yine işler baya karışık. 45. bölümün sonunda mutfakta karşılaşan Onur ve Lale birbirleri yokken hissettiklerini birbirlerine anlatmış ve ikili arasında bir yakınlaşma olup bölüm orada son bulmuştu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanın da dikkat çeken bir şey başta Onur ve Lale’nin barışması ve daha sonradan ne olduysa çiftin tekrar ayrılma eşiğine gelmiş olması. Onur’un başka kadınlarla görüşmesi sahnesi bu sahnenin nedenini ve neden Onur ve Lale’nin tekrar ayrılma raddesine geldiği izleyenlerin akıllarına takıldı.

Dizinin 45. bölümünde İsmet babaannenin hastalık numarasıyla çiftin evine yerleşmiş ve evcilik oyunu başlamış oldu. Evcilik oyunu son sahnede gerçeğe dönse de sonunda tekrar bozulacak gibi. Filiz 45. bölümde sonunda ikizleri dünyaya getirdi. Lale ve Onur arasında yaşanan velayet davası meselesi Filiz sayesinde sonunda açığa kavuştu.

No:309 46. bölümüyle 3 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox Tv ekranlarında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir