Kapat

No:309 49. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa
Fragmanlar No:309 49. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ekranların sevilen dizisi olan No:309 bu hafta 49. bölümüyle ekranlara gelecek. No:309 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 49. bölüm fragmanını yazının devamında bulabilirsiniz.

Demet Özdemir’in Lale rolüyle, Furkan Palalı’nın ise Onur rolüyle karşımıza çıktığı No:309’un 48. bölüm sonunda sarhoş olan Lale ile Onur arasında sonunda sorunlar çözülmüştü. Lale Onur’u yanında istediğini söylerek son bulan dizinin yayınlanan 49. bölüm fragmanında ise çiftimizin barıştığı ama ne yazıkkı sonradan tekrar kavga edip ayrıldıkları görülüyor. Bu tekrar ayrılıkda Filiz ve Erol’un katkıları büyük olsa gerek.

49. bölüm fragmanında Onur ve Lale’nin barışma haberine en çok sevinenlerin Songül ve Yıldız olduğu gözüküyor.

Lale, Onur’u aramak için papatya falı bakıyor. Bu papatya falı neticesinde Onur’u arayacak mı acaba? Fragmanın sonunda dikkat çeken bir diğer kısım ise Lale’nin sonunda abarttığını kabul etmesi. Umarım bu durum kısa süreli olmaz.

Ayrıca No:309’un 48. bölümünde Lale ve Onur’un ağva da geçirdikleri tatil sırasında bir cafeye girdiklerinde canlı müzik dinledikleri sahnede çalan müzik No:309 fanları tarafından çok beğenildi. No:309 dizisinin 48. bölümünde konuk olan Gökhan Güneş bu sahnede Sonsuzluğa şarkısını seslendirdi. No:309 48. bölümde çalan şarkı Gökhan Güneş-Sonsuzluğa şarkısı oldu. Bu şarkı dizinin sevilen müzikleri arasında ki yerini şimdiden aldı bile.

Filiz’in durumu 49. bölümde ne olacak. Bu gidişle Filiz’in eski hallerini çok arayacağız gibi.

No:309 49. bölümüyle 24 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir