Kapat

No:309 Final mi Yapacak?

Anasayfa
Haber No:309 Final mi Yapacak?
No:309 Final mi Yapacak?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Daha önceden yeni sezon onayını aldığını söylediğimiz No:309 dizisinde kanaldan gelen karar ile dizi değişikliğe gitti. Sezon finali yapıp yeni sezonda 2. sezonuyla ekranlara geleceğini söylediğimiz No:309’un 2. sezon kararı iptal edildi.

Dizi yaz boyunca ekranlara gelecek. Dizinin bitip bitmeyeceği ise yazın gelecek reytinglere göre tekrar düşünülecek. Yaz aylarında Çarşamba akşamları ekrana gelecek olan dizi tatil yapmayacak ve her Çarşamba Fox Tv ekranlarında olacak.

Dizi 2 Ağustos Çarşamba akşamına kadar ekranlara gelecek. 2 Ağustos da 59. bölümü yayınlanacak olan dizinin devam edip etmemesi o zamana kadar gelen reyting oranlarına göre belirlenecek. Dizinin reytingleri kötü gelirse eğer 2 Ağustos da ekrana gelecek olan 59. bölüm de final yapacak. Eğer reytingler iyi gelirse 59. bölüm sezon finali olacak.

Furkan Palalı ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı dizinin 55. bölümden 58. bölüme kadar aldığı reytingler dizinin kaderini belirleyecek. Dizi aldığı reyting oranlarına göre devam edip etmeme konusunda bir karara bağlanacak.

Eğer No:309 seviyorsanız ve devam etmesini istiyorsanız dizinin reytinglerinin iyi gelmesi için televizyondan izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir