Kapat

No309 – Tanıtım

Anasayfa
Türk Dizi Konuları No309 – Tanıtım
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
   Ülkemizde aşk ve romantik dizilerin fanları bir hayli fazla ve buna nazaran Türk dizileri arasında birçok romantik komedi veya aşk dizisi bulunmakta, bunlardan biri de Fox TV’de yayın hayatına devam eden NO 309 dizisi.
Eğer aşk ve yanında da komedi arıyorsanız kesinlikle size uygun bir dizi olan NO 309, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın yaptığı bir dizidir. Dizinin konusu, dedesinden kalan mirasa konmak ve yine boşta kalan şirketin başına geçmek için evlenmesi ve çoluk çocuk sahibi olması icap eden Onur, annesinin uzun ısrarları sonucu bir buluşmaya gider. Dizinin başka bir karakteri olan Lale de, annesinin ayarladığı randevu için Onur’un bulunduğu mekandadır. Bu çift tesadüf ve yanlış anlaşılma eseri aynı masaya otururlar. Devamında ise bizleri güzel, sürprizli ve komedi dolu bir aşk hikayesi bekliyor olacak.
 Eğer sizde aşk ve romantik komedi tarzı dizileri seviyorsanız her Çarşamba günü saat 20.00’da, FOX TV ekranlarında sevenleriyle buluşan NO 309 dizisini izleyebilirsiniz, bu tarz kategoride diziler için güzel bir tercihtir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir