Kapat

No:309’da Bu Hafta Lale Abartmadı mı?

Anasayfa
Genel No:309’da Bu Hafta Lale Abartmadı mı?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Geçtiğimiz akşam ekranlara gelen No:309’u izlerken heralda sizde benim gibi kızmışsınızdır? No:309’un bu hafta ekrana gelen 43. bölümünde sizce de Lale biraz fazla abartmadı mı?


Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın yer aldığı No:309’un yayınlanan son bölümü 43. bölümünde izlerken neler hissettiniz? En çok kime kızdınız Lale’ye mi yoksa Onur’a mı?

Ben bir bayan olarak Lale’nin yaptıklarını artık abartılı buluyorum. Hani bölüm başında dedi ya Onur, fazla naz aşık usandırır diye. Öyle olacak gibi duruyor. Lale’nin Onur’un her yaptığı şeyin altında bir art niyet araması ve ondan başka herkesin sözüne itibar etmesi durumu ikilinin arasının daha fazla açılmasına neden olacak gibi. Zira bölüm sonunda da artık dayanamayan Lord Onur’umuz haklı olarak da boşanalım o zaman dedi. Onur bu konuda çok haklıydı. Onur’un boşanalım demesine yeni bölüm fragmanından Lale’nin bu durumu kabul ettiği anlaşılıyor.

Bölüm başında tam çiftimiz barışacak gibi olduğunda Onur’u arayan Layla’nın ardından Lale’de tekrar ipler gerilir. Lale’nin anlamsız kıskançlık tavırlarının ardından çiftimiz gergin anlar yaşarken olayı aileler karışır.

Daha sonrasında ise okula Lale’yi görmeye giden Onur, Lale’yi beden öğretmeniyle görerek takibe alır. Lale ve Onur arasında olan bu yanlış anlaşılmalar sayesinde çiftin arası bir türlü durulmaz. Layla konusunda evi bile didik didik eden Lale, Layla konusunda Filiz’den yardım ister. Layla meselesi Lale’nin kabuslarına bile girdi.

Okulda ki kermes için malzemeler toplayan ve kermes de görevli olan Lale’nin kermese bağışladığı teraryumun açık arttırması sırasında okula gelen Onur, Lale’nin teraryumuna 20 bin TL teklif vererek teraryumu alır. Bu durum Lale tarafından büyük bir tepki aldı anlamsız bir şekilde. Onur’un art niyetsiz olarak yaptığı bu davranış Lale tarafından aşırı derece de abartıldı. Ve sonunda dayanamayan Onur madem öyle boşanalım diyerek artık Onur’unda sabrının sonuna geldiğinin göstergesiydi. İzleyen yorumlarından da gördüğüm kadarıyla bir çok kişi Lale’nin anlamsız şekilde olan bu abartmasından herkes yakınıyor.

Senaristin artık Lale ve Onur ikilisi arasında bu uzayan duruma bir son vermeli ve güzel sahneler yazarak dizide daha güzel sahneler ekrana getirmeliler, yoksa bu güzel çifte yazık olacak.

Yeni bölüm fragmanında da iki taraf da boşanma avukatlarını tutmuş bile. Boşanma için bir araya gelen Lale ve Onur, boşanma konusunda kararlı gözüküyor. Onur, Lale ve Emir ile olan park sahnesinde de Onur’un evlilik yüzüğünü Lale’nin eline vermesinin ardından olacaklar merak konusu.

No:309 yeni bölümleriyle Çarşamba günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin 44. bölümü haftaya ekranlara gelecek. Bakalım 44. bölümde Lale’nin ne gibi durumlarına sinir olacağız bekleyip göreceğiz artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir