Kapat

Payitaht Abdülhamid 25. Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragmanlar Payitaht Abdülhamid 25. Bölüm Fragmanı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

 

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 24.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yayınlandığı ilk günden beri Sultan Abdülhamid ve Osmanlı döneminin çarpıcı sayfalarını aralayan ve seyircisini her hafta ekrana kitleyen TRT1’in sevilen dönem dizisi “Payitaht Abdülhamid”in 10 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak 24. bölümünde;

Sultan Abdülhamid’in, İmparatorluğu büyük bir krizin eşiğine getiren sebeplerle başa çıkmak için nasıl mücadele ettiğine tanıklık edeceğiz…

 

Bu bölümde neler olacak bakalım ;

Abdülhamid ve Parvus’un önünde birer çanta durmakta, içlerinden birinde patlamaya hazır bir bomba bulunmaktadır.

Kemalettin ve Hatice için ise Firuze’nin elindeki mektup aynı derecede tehlikelidir! Firuze ateşle oynarken, o ateşin sadece Hatice ve Kemalettin’i değil, kendini de yakacağını bilmemektedir.

Bu sırada, Sarayda büyük bir deprem olur… Öyle ki; belki de Abdülhamid’in tahtını, itibarını ve de Osmanlı’nın topraklarını kaybetmesine neden olacak şiddette bir deprem!

Parvus düşman ülkelerle birlikte kurduğu planı başarmanın keyfini sürerken, Abdülhamid kendini ilk kez bu kadar çaresiz hisseder… Kurtuluşa giden tek yol ise, Topkapı Sarayı’nda saklanan Hz. Osman’ın kılıcından geçmektedir.

Murad bu kılıcı almak üzere görevlendirilir. Ancak kılıcın peşindeki tek kişi o değildir! Ve kılıcın tehlikeli ellere geçmesiyle birlikte, Abdülhamid ve İmparatorluk artık büyük bir krizin eşiğindedir.

2. Fragman

2. Fragman

“Payitaht Abdülhamid 25. Bölüm Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Ahmet Ünsal says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir