Kapat

Perşembe’nin En Çok İzleneni Beşiktaş Maçı Oldu!

Anasayfa
Genel Perşembe’nin En Çok İzleneni Beşiktaş Maçı Oldu!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dün akşam ekrana gelen diziler, programlar arasında en çok izlenen Beşiktaş – Lyon Uefa maçı karşılaşması oldu. Bütün reyting gruplarında birinci sırada yer aldı.

Yayınlanan diziler arasında ise Vatanım Sensin Perşembe’nin en çok izlenen dizisi olarak reyting sıralamalarında ikinci sıralarda yer aldı.

Fox TV’de ekranlara gelen Çoban Yıldızı total’de dördüncü sırada yer alırken, Ab’de dokuzuncu, ABC’de ise yedinci sırada yer aldı.

Star TV’nin iddialı dizisi Cesur ve Güzel ise total’de sekizinci sırada yer aldı. Ab grubunda üçüncü sırada yer alan dizi, ABC reyting grubunda ise dördüncü sırada yer aldı.

13 Nisan 2017’de ekrana gelen dizi, program ve maçın reyting oranları;

Beşiktaş-Lyon Uefa maçı total’de 12.24, Ab’de 15.49, ABC grubunda ise 15.61 oranın reyting alarak gecenin en çok izleneni oldu.

Vatanım Sensin ise total’de 5.99, Ab’de 9.28 ve ABC reyting grubunda ise 8.13 reyting oranıyla gecenin en çok izlenen ikinci yapımı oldu tüm reyting gruplarında.

Cesur ve Güzel total grubunda 4.27 reyting, Ab grubunda 6.4 reyting ve ABC reyting grubunda ise 5.79 reyting oranıyla geceyi tamamladı.

Çoban Yıldızı ise ABC grubunda 4.10 reyting, AB grubunda 3.44 reyting ve total’de ise 5.88 reyting ile geceyi tamamladı.

Dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Düğün Dernek 2 sinema filmi ise başarılı reyting oranlarıyla reyting sıralamasında güzel bir yer edindi. Total’de 5. sırada olan film, Ab reyting grubunda 4. sırada ve ABC grubunda ise 3. sırada yer aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir