Kapat

Prison Break 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Anasayfa
Haber Prison Break 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Prison Break 5. sezon ne zaman başlayacak? Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer edinen ve ülkemizde birçok izleyici kitlesine sahip Prison Breal 5. sezonu, 8 yıl aradan izleyicisiyle buluşacak. Dizi takipçileri oldukça mutluyken, Aksiyon ve gerilimin en üst düzeyde yaşanacağı bilinen efsane dizi, yakın zamanda takipçileriyle buluşuyor. Peki Prison Break 5. sezon ne zaman başlıyor?

Yayınlandığı 2005 ve 2009 yılları arasında tüm dünyada çok büyük bir izleyici kitlesine sahip efsane dizi Prison Break, uzun yıllar sonra tekrar izleyicisiyle buluşacak. Yeni maceralar ekranlarda olacak. Yeni bölüm ise, hapishaneden kaçışla sürecek. Efsane dizinin ilk fragmanı ise yayınlandı.

4 Sezon Sonunda Michael Scofield Ölmüştü

Dizinin final sahnesinde Michael Scofield ölmüştü. Dizi bu şekilde sona ermiş ve sevenlerin kafasında soru işaretleri oluşmuştu. Michael Scolfiedld, dizinin yeni sezonunda dirilecek ve yeni hapishaneden kaçış serüvenine start verilecek.

Prison Break 5. Sezon Yayın Tarihi

Dünyanın merak ettiği ve ülkemizde birçok izleyici kitlesi olan yabancı dizi, Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm, 4 Nisan 2017 Salı günü tekrardan yayınlanmaya başlanması beklentiler arasında yerini aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir