Kapat

Ransom: Bir Suç Dizisi Konusu

Anasayfa
Yabancı Dizi Konuları Ransom: Bir Suç Dizisi Konusu
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu yazımızda bir suç dizisi olan ransom dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler vereceğiz.

Uluslararası yapımlı drama,gerilim türünde olan Ransom David Vainola tarafından yaratılmıştır. Kanada,Fransa,ABD ve Almanya ortak yapımı olan dizi Bütün ülkeler de gösterime girecek. Amerika’da CBS, Almanya’da RTL, Kanada’da Global, Fransa’da ise TF1 kanalında yayınlanacak.

Ransom Dizi Konusu

Dizi de Eric Beaumon ve ekibinin hayatı anlatılıyor, Eric ve ekibi dünyanın en tehlikeli kaçırılma olaylarının peşine düşen,büyük suçlular ile fidye durumlarını çözen ve rehine kurtarma konusun da uzmanlaşmış bir ekiptir.Eric Beaumon, Dünyanın en kötü suçlularıyla dahi karşılaşsa şiddet kullanmayı reddeden daha çok sezgisel davranan bir insandır.

Ransom Oyuncuları

Luke Roberts (Black Sails, Game of Thrones), Nazneen Contractor (Heroes Reborn, Castle, 24), Brandon Jay McLaren (Slasher, Falling Skies), Sarah Greene (Penny Dreadful, Vikings, Rebellion), Christian Bako (Nikita, Defiance, Shadowhunters), Alex Carter (Recovery Road, Burn Notice), Ethan Pugiotto ve Claire Rankin (Good Witch, Rogue, Damien) Tüm oyuncu listesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Ransom Dizi Bilgileri

İlk bölüm yayın tarihi: 1 Ocak 2017
Bölüm sayısı: 26
İMDb: 6,5
Fragman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir