Kapat

Söz 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Anasayfa
Haber Söz 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Geçen sezonun en çok beğenilen asker dizileri arasında yer alan Söz dizisinin yeni sezona bomba gibi bir giriş yapacağı düşünülüyor. Vatanlarını ve milletlerini korumak için ölümü göze alan ve harekete geçen Özel Kuvvetler Timi’nin hikâyesini konu alan dizi, seyirciler tarafından çok büyük bir merakla bekleniyor.

Star TV ekranlarının en güzel dizisi olan ve reyting rekorlarını alt üst eden Söz dizisi sezon finali yaptığı günden beri seyircilerde büyük bir merak uyandırmıştır. Yakın zamanda yayınlanan 13. Bölüm fragmanı ile ise seyircilerin merakını biraz da olsa gidermeyi başarmıştır. Dizinin önceki sezonunda görevden uzaklaştırılmış olan Özel Tim, ülkede terör olaylarının yaşanmasıyla birlikte tekrar bir araya gelecektir. Yaşanan olaylara kayıtsız kalmayan Tim, gözlerini dahi kırpmadan vatanı müdafaa amacıyla sözlerini tutmak için harekete geçmektedir.

Başarılı yönetmen Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini yaptığı ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmış olan Söz dizisi, Eylül ayında sevenleriyle bir araya gelmek için yeniden STAR TV ekranlarında yerini alacak.

“Söz 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. maraş haber says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir