Kapat

Söz 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa
Fragmanlar Söz 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Star TV ekranlarında Pazartesi akşamları ekranlara gelen Söz dizisi bu hafta ekranlara 4. bölümüyle gelecek. Söz 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yazının devamında Söz 4. bölüm fragmanını bulabilirsiniz.

Tolga Sarıtaş, Eren Vurdem, Burak Sevinç, Nihat Altınkaya, Serhat Kılıç, Meriç Aral, Aybüke Pusat, Görkem Sevindik, Atakan Arslan’ın kadrosunda yer aldığı Söz dizisi Pazartesi günlerinin en çok konuşulan dizisi olmaya devam ediyor. Dizi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren sosyal medya da en çok konuşulanlar da bir numarada yer alıyor.

3. bölümüyle ekranlara gelen dizinin etiket çalışması #sanasöz’dü. Dizinin 3. bölümü başladığı ilk andan itibaren #sanasöz Türkiye Gündemine girdi. En çok konuşulanlar listesinde yer alan dizinin 3. bölüm sonunda  Bahar’ın rehin alınmasıyla son bulan dizinin yeni bölümünde neler olacak? Yavuz ve Erdem Bahar’ı kurtarabilecek mi? Ali Haydar’ın eşi boşanmak istediğini söylüyor? Ateş komutanın arkadaşı silahlı saldırı sonucu vuruluyor. Ateş komutanda bu saldırıdan kurtulacak mı?  Söz heyecan dolu 4. bölümüyle haftaya ekranlarda olacak.

Söz 4. bölümüyle 24 Nisan Pazartesi akşamı saat 20:00’de Star TV ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir