Kapat

Söz’ün 1. Bölümü 5 Milyon İzlendi!

Anasayfa
Genel Söz’ün 1. Bölümü 5 Milyon İzlendi!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Geçtiğimiz haftalarda başlayan Söz dizisi ekranlara geldiği günden beri sosyal medya üzerinde en çok konuşulan diziler arasına girmeyi çok kısa bir sürede girmeyi başladı. Hal böyle olunca Söz’ün 1. bölümü youtube kanalında kısa sürede yüksek izlenme oranlarına ulaştı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Burak Sevinç, Mustafa Yıldıran, Atakan Arslan, Eren Vurdem, Mehmet Ali Karakuş, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş ve Volkan Uygun gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi bir Özel Kuvvet Timi’nin hikayesini konu ediniyor.

Söz’ün yönetmenlik koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alırken senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alıyor. Dizinin müzikleri ise ilk günden büyük bir beğeni topladı, bu güzel müzikler ise Atakan Ilgazdağ tarafından yapılıyor.

Nisan’ın ilk haftasında ekranlara gelen dizinin 1. bölümü dizinin youtube kanalına eklenmiş. Dizinin ilk bölümü youtube kanalı üzerinden 10 günde 5 milyon izlenme sayısına ulaşmış. Dizi yayınlandığı günde aldığı başarılı reytingler de kalıcı olmayı garantiledi gibi ne dersiniz?

Söz dizisini eğer hala izlemediyseniz bence kesinlikle bir göz atın derim. Dizinin youtube kanalı üzerinden yada Star TV’nin internet sitesi üzerinden dizinin yayınlanan 2 bölümünü birden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir