Kapat

The 100 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Anasayfa
Haber The 100 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

The CW kanalının sevilen dizilerinden olan The 100 geçtiğimiz günlerde sezon finaliyle ekranlara ara verdi. The 100’ün 4. sezon finali yine çok heyecanlı bir şekilde son buldu.

The 100 dizisinin başrollerinde Eliza Taylor, Bobby Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan yer alıyor. The 100’ün 4. sezonunda praimfaya’dan kurtulan ekip Clarke’i geride bırakmak zorunda kalmıştı. Clarke’a önceki bölümlerde yapılan Nightblood nakli işe yaramışa benziyor ki 6 sene 7 gün sonrasında gösterilirken Clarke yanında bir küçük çocukla dünyada sağ kalmış bir şekildeydi. Kızın 6 yaşından büyük göstermesi o kızın Clarke’in mı kızı yoksa sorularını yanıtlıyor.

The 100’ün 5. sezonuyla ilgili gelen haberlerde ise dizide Echo karakterini canlandıran Tasya Teles’in dizinin 5. sezon düzenli kadrosuna katıldığı 5. sezonda düzenli bir şekilde yer alacağı yönünde. Ayrıca Jaha karakteriyle karşımıza çıkan Isaiah Washington karakterinin dizinin yeni sezonunda yer almayacağı konusunda da haberler var.

The 100’ün 5. sezonunda Praimfaya sonrasında sığınakta ve ark ekibinde yaşanan hikayeler flashback (önceden yaşanan sahneler) şeklinde sahnelerin yer alacağını Ark ekibi ve sığınıktakilerin bu süre zarfında neler yaşadıklarını göreceğiz.

The 100’ün 5. sezon çekimleri Ağustos ayında başlayacak. Dizinin 5. sezon senaryosu şuanda yazılma aşamasında. Dizi bu sezon olduğu gibi 5. sezonununda Ocak – Şubat 2018 gibi başlaması bekleniyor. Dizinin 5. sezonu büyük ihtimalle 13 bölümden oluşacak. Geçen 6 yıllık sürenin flashbacklerle gösterilecek.

Peki the 100 5.sezon ne zaman başlayacağını öğrendiğiniz, Peki The 100 5. Sezonda Neler Olacak? öğrenmek isterseniz şu haberimizi okuyabilirsiniz: https://www.dizihaber.org/the-100-5-sezonda-neler-olacak/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir