Kapat

The Flash Oyuncuları ve Konusu

Anasayfa
Yabancı Dizi Konuları The Flash Oyuncuları ve Konusu
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

The Flash, bilimin üst düzeyde işlendiği ve meta insanların cirit attığı diziler arasında yerini almakta. Dizinin başrolü Barry, annesinin bilinmeyen bir varlık tarafından öldürülmesi ve bu suçun babasının üzerine kalması ile küçüklüğünde büyük sıkıntılar yaşamış bir karakter.

Annesini öldüren şeyi bulmak ve babasını kurtarmak için dedektif olmaya karar veren Barry, laboratuvarında çalışırken şimşek çakması sonucu uzun bir süre komada kalır. Ancak uyandığında aslında bunun doğa olayları nedeniyle oluşan bir şimşek olmadığı, Star Labs’te paylayan bir parçacık hızlandırıcının etkisi olduğu ortaya çıkar. Komadan uyandıktan sonra kendinden farklılıklar görmeye başlayan Barry’nin gerçek ile yüzleşmesi uzun sürmeyecektir.

O artık bir hızcıdır ve şehirdeki suçlularla savaşmalıdır. Ancak savaşacakları sadece suçlular değil; onun gibi parçacık hızlandırıcı patlamasından etkilenen meta insanlardır da. Dizide başrol olan Barry aslında sakar, eğlenceli bir karakter olarak karşımıza çıkmakta. Barry; annesinin ölmesi ve babasının hapse girmesi ile ona bakan Joe West, Joe’nun kızı Iris ve Star Labs ekibi ile birlikte maceradan maceraya koşuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir