Kapat

TRT 1 Yeşil Deniz Dizisi Konusu Nedir?

Anasayfa
Türkçe Diziler TRT 1 Yeşil Deniz Dizisi Konusu Nedir?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Sakin, huzurlu, cıvıl cıvıl kuş seslerinin yükseldiği, traktör seslerinin susmadığı, 24 saat belediyeden anonsların yapıldığı bir kasaba hayal edin. İşte Yeşil Deniz böyle bir konu bulmuş kendine.
  90’lı yıllarda güzel bir kasaba olan ” Yeşil Ova ” adlı kasabada çekilen dizi, büyük hayalleri olan temiz kalpli insanları anlatıyor. Öyle bir yer düşünün ki birbirini tanımayan yok, öyle sıcak dostluklar, aileler kurulu. Belediye’den 24 saat anonslar yapılıyor, köy halkı huzurlu bir şekilde yaşıyor, tarlada çalışıyor. Ev telefonları bile bulunmayan Yeşil Ova kasabasının insanlarının belkide tek eğlencesi ” Ova Fm ” adlı radyo. Radyonun sunucusu istek parça alır ve istek isteyen kişi isteği kime armağan ediyorsa armağan ettiği kişide onun için istekte bulunmalıdır.
  İşte böyle güzel bir yerdir Yeşil Ova kasabası. Yaz gelince ” Yeşil Deniz ” adını verdikleri tarlaya çalışmaya giderler, doğal bir yaşam sürerler. Aşkın, dostluğun hiç eksik olmadığı Yeşil Deniz disini izlemek isterseniz TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir