Kapat

Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Müthiş bir sezon finali ile 11.sezonunu geride bırakan arka sokaklar dizisi 12.sezonuyla sezon finalindeki soru işaretleri cevap bulacak; Sezon finalinde araba çarpan Suat ölecek mi? Durul yakalanacak mı?

İlk yayınladığını 2006’dan bu yana seyirciyi her sezonu her bölümüyle heyecanla ekran başına kitleyen arka sokaklar 12.Sezonunu yapmaya hazırlanıyor.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinde Arka sokaklar dizisi yeni sezonunda yeni bir oyuncu katılıyor. Dizi kadrosunda Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi güçlü oyuncular bulunan dizinin yeni sezonunda kadrosunun Survivor şampiyonu olarak tanıdığımız ve en son Eve Dönüş dizisinin başrolünde oynayan Merve Oflaz, Rıza babanın ekibine katılarak polis rolünde karşımıza çıkacak

Arka Sokaklar 11.Sezon Finalinde Son Bölümde Neler Yaşandı?

Suat ve Hüsnü, Metin’in evlendirmek için ellerinden geleni yapmaya başlarlar. Düğün başlar herkes mutlu mesut oyunlarını oynar. Fakat Suat düğünde takılacak altınları evde unutmuştur. Nazike ile beraber eve dönerek altınları almak isterler. Düğüne yetişebilmek için acele eden suat dönüş yolunda yola fırlattığında polisten kaçmakta olan Durul, arabasıyla Suat’a çarpar. Hemen ambulans çağrılır ve Suat yoğun bakıma alınır. Düğün günü herkesi yasa boğulur.

Arka Sokaklar 12.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Fragmanı yayınlanan dizinin yeni sezonun ilk bölümü 15 Eylül Cuma günü ekranlara döneceği açıkladı. İşte nefesleri kesecek yeni sezon fragmanını aşağıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir