Kapat

Arrow Konusu ve Oyuncuları Kimdir?

Anasayfa
Yabancı Dizi Konuları Arrow Konusu ve Oyuncuları Kimdir?
arrow oyuncuları
[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Arrow konusu itibariyle Aksiyon, drama, macera, gizem, süper kahraman türlerinde bir dizi olarak karşımıza çıkmakta. Arrow oyuncuları arasında başrolleri Stephen Amell, Katie Cassidy, Emily Bett Rickards, David Ramsey, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes üstlenmektedir. Dizi toplam 91 bölümden oluşmakta ve 4 sezon devam etmiştir. Her bölümün gösterim süresi ortalama 43 dakikadır. 10 Ekim 2012 de yayınlanan film halen yayındadır. Uzatmadan dizinin konusuna gelelim.

arrow konusu

arrow konusu

Arrow Dizisinin Konusu

Dizinin geçtiği şehrin milyarder fenomeni Oliver Queen gemi kazasında babasını, sevgilisini ve kız kardeşini kaybeder ve bir adada mahsur kalır. Herkes onun öldüğünü düşündüğü sırada adadan 5 yıl aradan sonra kurtulur ve döner. Annesi, üvey babası ve küçük kardeşi ile tekrar bir araya gelir. 5 yıl gibi bir uzun süreden sonra sosyeteden uzak kalan Oliver sosyeteyi yakalamaya çalışmakta, gündüzleri milyoner playboy rolü yapmakta geceleri ise kız kardeşinin işlettiği kulübü kullanarak yeşil maskeli bir kanunsuza dönüşmekte ve babasının ölmeden önceki son dileğini ailesinin yanlışlarını düzeltmek için çabalamaktadır.

Film biraz esrarengiz bir film fakat genel anlamda güzel bir konuya sahip. Çoğu süper kahraman filminde konu alındığı gibi abartılara yer verilmemiş ve güzel bir konu ele alınmış.

Arrow IMDb Puanı: 7,7

Bölüm Sayısı: 168

Sezon Sayısı: 7

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir