Kapat

Ascendant: Filmden Diziye

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dizilerin ilerleyen zamanlarda filmlerinin çekilmesi ülke olarak alıştığımız bir durum. Geçmişte çekilen pek çok dizinin yüksek reytinglere ulaşması, kısa zamanda filmlerinin de çekilmesine sebep olmuştu. Ancak bu durumun tam tersi olarak, bir filmin çekilmesi ardından filmin dizi şeklinde yayınlanmaya başlaması biraz garip bir durum. Buna rağmen her iki koşulda da, konusu aynı olsa da bir dizinin filminin, ya da bir filmin dizisinin çekilmesi ilk izlendiği andaki vuruculuğu ve izleyici üzerinde yarattıkları tılsımı bozuyor.

Ascendant ilk olarak 2014 yılında film olarak çekildi. İnsanların büyük beğenisini kazanan filmin hemen peşinden ikincisi çekildi. Ancak ilk filmin tersine ikinci Ascendant filmi tam bir hayal kırıklığı oldu.

Filmin ekibi Ascendant’ın ikinci filmle izleyiciler üzerinde yarattığı hayal kırıklığını bu sefer de dizi haline dönüştürüp ortadan kaldırmaya çalışacaklar. Starz kanalında yayınlanacak olan dizinin oyuncularının kimler olacağı ya da filmden birilerinin dizide de rol alıp almayacakları şu anda merak konusu. Yaşattığı hayal kırıklığını ortadan kaldırmak için çekilecek bu dizi bir başka hayal kırıklığını da beraberinde getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir