Kapat

Aşk Ve Mavi Konusu ve Oyuncuları

Anasayfa
Yerli Dizi Konuları Aşk Ve Mavi Konusu ve Oyuncuları
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Nevşehir’in büyülü coğrafyasından en iyi şekilde faydalanarak çekilen Aşk ve Mavi dizisinin başrollerinde Emrah ERDOĞAN ve Burcu KIRATLI ‘nın güzel performansıyla sizleri ekranlara kilitleyecek.

 

Nevşehirde yaşayan adet ve törelere önem gösteren zengin ailenin bir ferdi olan Ali orta yaşlarda ve ömrünün uzun bir kısmını Ahmet’i öldürdüğü için hapishanede geçirmiştir. İçerde Mavi adında güzel ile mektuplaşmaya başlayan Ali çıkar çıkmaz ilk onun yanına gider. Ali ile evlilik yoluna giren Mavi aslında rahmetli Ahmet’in kardeşidir. Ali nikah işlemleri için koştururken Mavi’nin kimliği eline geçer ve öldürdüğü adamın kardeşi olduğunu anlar. Delicesine aşık olan Ali sevdası için bu duruma hiç ses çıkarmaz. Anlı şanlı düğün hazırlıklarından sonra düğün gecesi Mavi Ali’yi bıçaklamasıyla işler karışır. Ali’nin iyi yürekliliğinden dolayı ondan bir şartla şikayetçi olmaz. Birlikte yaşayacaksak senden şikâyetçi olmayacağım demesine Mavi çok karşı çıksa da hapishaneye girmemek için durumu mecbur kabul eder. Kısa sürede birbirlerine delicesine aşık olan çifti etrafındakiler sürekli rahatsız ediyor ve huzurlarını kaçırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

 

Dizinin Başrol Oyuncuları;

 

Emrah Erdoğan İPEK, Burcu KIRATLI, Işıl YÜCESOY, Kenan BAL, Cüneyt METE, Uğur UZUNEL, Merve ERDOĞAN, Birgül ULUSOY, Osman KARAKOÇ bu efsane kadro ve adını yazamadığımız yetenekli oyuncular ile çekilen dizi  her cuma günü saat 20:00’da ATV ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir