Kapat

Ateşböceği’nin Tanıtımı Yayınlandı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yaz aylarında Star Tv ekranlarında başlayacak olan Ateşböceği dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Yaz dizileri arasında olan Ateşböceği dizisinin yayınlanan tanıtım fragmanını yazının devamında bulabilirsiniz.

Ateşböceği dizisinin başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz yer aldığı dizi yakında Star Tv ekranlarında yer alacak.

Ateşböceği dizisinde masalsı bir aşk Star Tv ekranlarında yer alacak. Ateşböceği dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Belma Canciğer, Derya Alabora, Seda Güven, Durul Bazan, Umur Yiğit Vanlı, Berkay Tulumbacı, Şebnem Dilligil, Tayra Bahar, Alicia Kapudağ ve Çağrı Çıtanak yer alıyor.

Ateşböceği dizisinin yapımcılığını Mia yapım yapıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Kiralık Aşk’ın da yönetmenliğini yapan Barış Yöş yapıyor.

Seçkin Özdemir’in Barış, Nilay Deniz’in ise Aslı karakteriyle karşımıza çıkacağı Ateşböceği dizisinde Barış oldukça başarılı ve çekici fakat arasında aşk ile sınırlar olan hayatında onu şaşırtacak bir şey kalmadığını düşünen bir boşanma avukatı,  Aslı ise etrafına neşe saçan, akıllı, içi hayat dolu, eğlenceli, ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapan genç ve güzel bir kızdır. Aslı ve Barış’ın yolları bir gün kesişince hayatlarında artık aşk dolu bir serüven olacak.

Ateşböceği dizisinin çekimleri Beykoz ve Kadırga’da gerçekleştirilen dizi yakında Star Tv ekranlarında başlayacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir