Kapat

ATV Dizileri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Türkiye’nin sevilen kanalı ATV dizilerinin yayın saatleri, atv dizileri oyuncuları hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Kırgın Çiçekler

Pazartesi 20:00

Atv dizileri arasında yaz sezonunda yüksek reyting alan diziler arasında yer alan kırgın çiçekler dizisi ilk bölümünde itirabaren her bölümde başarılı bir izlenim bırakıyor. Dizinin ana konusu zenginlikten kaynaklı şımarık hayat süren kolej öğrencileri ve diğer tarafta maddi zorunluklar ile yurtta büyüten kızların hayatların konu almaktadır. Kırgın Çiçekler dizisi oyuncularından bazıları: Özgür Çevik – Toprak, İpek Karapınar – Feride, Biran Damla Yılmaz – Eylül, Gökçe Akyıldız – Songül

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Salı 20:00

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yani bilenen adıyla EDHO’nun genel hikayesine bakıldığında mafya dizisi diyebiliriz. Atv Dizilerinden olan EDHO’nun olayları çocuk yaşta başladığı yer altı dünyasında tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve onun ailesi etrafında gerçekleşmektedir. Hızır Çakırbeyli haksızlıklara baş kaldırmak için gün geçtikçe güçlenir ve haksızlıklara karşı koyar. EDHO Oyuncu Kadrosuda;Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır(Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik(Ceylan) gibi isimler bulunuyor.

Seven Ne Yapmaz

Çarşamba 20:00

Başrollerini İlişki Durumu Karışık dizinin izleyenlerinin yakından tanıdığı Seren Şirince ve genç kızların sevgilisi Yusuf Çim oynamaktadır. Zengin olan Ozan(Yusuf Çim) köye gelerek Nazlı(Seren Şirince)’nin aklıını çeler ama düğün geçesi Ozan babasını iflas ettiğini duyarak İstanbul’a geri döner bu sırada büyük üzüntü içinde olan Nazlı İstanbul’a gelerek Ozandan intikam almak için oyunlar oynar.

Kanatsız Kuşlar

Perşembe 20:00

Atv dizilerinden Kanatsız Kuşlar dizisinin hikayesi şöyledir; Hayata tutunabilmek için fedakarlık yapan dört kardeş ve hayatından ödün veren güzel ve genç bir annesinin öyküsünü anlatmaktadır. Kanatsız Kuşlar oyuncuları; Melis Tüzüngüç – Zeynep, Ümit İbrahim Kantarcılar – Onur, Ahmet Varlı-Ahmet, Deniz Bolışık-Nefise

Aşk ve Mavi

Cuma 20:00

Aşk ve mavi başrol oyuncularında şarkıcı Emrah ve Burcu Kıratlı yer alıyor. NTC Medyanın yapımı üstlendiği dizinin yönetmeni ise Anneler ve Kızları, Bir Yusuf Masalı yönetmenliği yapmış Hakan Arslandır. Ali (Emrah) otuz yaşlarından zengin bir ailenin oğludur. Yıllar önce abisinin işlediği cinayeti üstlenerek cezaevine girmiştir. Hapishanedeyken tekstil atölyesinde çalışıcan Mavi ile mektuplaşmışlardır. Fakat mavinin o kadar insan arasından Aliye mektup yazması tesadüf değildir. Mavi yıllar önce abisinin öldürdüğü Ahmet’in kardeşidir.

Cennet’in Gözyaşları

Pazar 20:00

Cennetin gözyaşları dizisi ATV’nin yaz sezonunun iddialı yapımlarındandır. Cennetin Gözyaşları dizisinde küçük yaşta annesi tarafından terk edilen Cennet adlı bir kızın duygu yüklü hayat hikayesi anlatılacak. Cennetin gözyaşları oyuncu kadrosunda Yusuf Akgün, Hazım Körmükçü, Süeda Çil, Çiçek Acar ve  Ebru Destan isimleri ön plana çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir