Kapat

Ay Yapımdan Yeni Dizi Çukur

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ay yapımın yeni dizisi çukurun ilk fragmanı 1 gün içerisinde 1 milyon izlenmeyi aşarak youtubede trendlere girmeyi başardı,  tahminlere göre içerde dizisine benzer olacak.

Ay yapım çıkardığı dizilerle adını çokça bizlere duyurmuştu. Geçen sezon finalini yaptığı içerde dizi oldukça büyük bir ilgi toplamayı başarmıştı her bölümün fragmanı youtubede rahatça milyonları izlenmeyi aşıp trendlere giriyordu, aynı şekilde reyting rekorlarıda kırmayı başarıyordu.

Bir çok içerde oyuncusunu içerisinde barındıran çukur dizisinin ilk fragmanı yayınlanarak bir çok merak giderildi, dizinin başrolünü Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yapacak.  Sinan öztürkün yönetmenliğinde olacak olan çukurun senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından yazılacak.

Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur dizisinin tam başlama tarihi şuanda belli değil, kendi sitelerinden bakıldığında yakında olarak gözüküyor, ancak fragman 26 eylülde yayınlandığına göre bir ay içerisinde ilk bölümü yayınlacaktır.

Çukur Dizisi Oyuncuları?

Aras Bulut İynemli

1990 doğumlu olan yakışıklı oyuncu ay yapımın bir önceki sezonundaki içerde dizisininde başrol oyuncularından, daha öncelerinde Öyle bir geçer zamanki ve muhteşem yüzyıl gibi ilgi çeken projelerde yer aldı. Tekrar başarılı bir projeye ayak basan Aras Bulut İynemli ilk günlerden trendlere girmeyi başarmış.

Dilan Çiçek Deniz

 

1995 doğumlu olan güzel oyuncu Güneşin kızları ve Bodrum masalı gibi projelerde yer aldı, çukur dizisinde ise aras bulut iynemli ile birlikte başrolü paylaşacak.

Ercan Kesal

 

1959 doğumlu olan deneyimli oyuncu Bulantı ve  Defnenin bir mevsimi gibi projelerde yer aldı, ay yapımın bir önceki sezonundaki içerde dizisinde rol alan oyunculardan. İçerde tüm bölümlerde rol almasada çukur dizisinde ana oyunculardan.

Perihan Savaş

1955 doğumlu olan deneyimli oyuncu 1973’ten beri televizyon sektöründe Yedi evlat iki damat ile televizyon ile 1973’te dizi sektörüne giren Perihan savaş girdap ve sırat gibi bir çok projede yer aldı, 2017 yılında ise çukur dizisinde yer almaya başlayacak. Çukur dizisinin ilk fragmanında Perihan Savaşa ait bir detay bulunmuyor ancak diğer fragmanlarda perihan savaş ile karşılaşacağımız kesin.

Mustafa Üstündağ

1977 doğumlu olan Mustafa Üstündağ, Şeytan tüyü ve abimm gibi projelerde yer aldı. 2017’de ise Çukur dizisinde yer alacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir