Kapat

Baskets Konusu Nedir?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Baskets, hayallerinin peşinden koşan ve hayallerinin peşinden koşarken hayli komik olaylar yaşayan bir palyoçunun hayatını anlatan bir dizi.

Hayallerini süsleyen palyaçoluk mesleğinde ne iyi olmak için uğraşan bir adamın başından geçen olayların anlatıldığı bu dizide, Chip Baskets Paris’te gittiği palyaçoluk okulunda başarısız olur ve doğduğu şehir olan California’da sıkışıp kalır. Burada ise tek yaptığı yerel bir rodeoda çalışmaktır. Profesyonel bir palyaço olma amacıyla çıktığı yolda hayatındaki eksiklikleri ve yanlışları da keşfeden Chip, bazı şeyleri sorgulamaya başlar.

Ayrıca araştırmaya devam ettikçe ekonomik bazı yetersizliklerinin de istediğini elde etmesi için karşısında bir duvar oluşturduğunu görecektir. 10 üzerinden 7.4 puan alarak Amerika’da oldukça sevilen komedi dalındaki diziler arasında yer alan bu dizi, siyah komedi olarak adlandırılan ve hayattaki gerçekleri ile acımasızca dalga geçilebilen bir kategoride yer almaktadır. Baskets, komediden anlayan ve iğneleme tarzındaki esprilerden tam anlamıyla zevk alan dizi severler için oldukça doyurucu bir dizi niteliğinde. Siz de dark humor seven bir insansanız Baskets tam size göre!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir