Kapat

Behzat Ç. Merak Uyandırıyor

Behzat Ç Merak Uyandırıyor
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Behzat Ç. Merak Uyandırıyor

Behzat Ç. Merak Uyandırıyor. Geçen yıldan beri Behzat Ç. dönüyor efsaneleri piyasada dönüyor. Ünlülerin twitter hesaplarından gördüğümüz kadarıyla bu efsanenin gerçeğe döneceği belli. Ama belli olmayan ne zaman Behzat Ç dizinin çekimlere başlanacağı…

Dizinin başlamadan önce bir yıl boyunca söylentilerin dönüyor olmasını aşağıdaki sebeplere bağlıyoruz.

  1. Behzat Ç. Dizisi izlenme oranları yüksekti yani hayranları fazlaydı. Dizinin bitişini hele ki ani bir şekilde sonlandırılmasını bu kitle kabul edemedi.
  2. Yoğun talep ve istek olması dizi kadrosuna destek oldu ve projeyi tekrardan başlatma konusunu gündeme getirdi.
  3. Dizi içerisinde yer alan tüm ekibin bir araya gelmesi için uğraşlar verildi. Ancak kadroyu tekrardan toparlayabilmek kolay olmadı.

Tüm yukarıdaki sebepler ile dizi Behzat Ç. Dizisi tekrar dönecek mi dönmeyecek mi? Dönecekse ismi ne olacak? Aynı mı kalacak? Gibi soruların dolaşmasına ancak cevapsız kalmasına sebep oldu.

Behzat-Ç. Merak Uyandırıyor

Behzat-Ç. Merak Uyandırıyor

Behzat Ç. Dizisinin Senaristi Bu Konuda Ne Diyor?

Yoğun ilgi toplamış olan dizinin senaristi Emrah Serbes, geçen sene bu zamanlar “Eski ekip toplandık, bir aradayız. Bu işi yeniden yapmak istiyoruz. Behzat Ç.’nin ekranlara dönmesi için elimizden geleni yapacağız” açıklamasında bulunmuştu. Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajda bu kadar kararlı olup da sonrasında 1 yıl boyunca projeye başlamamasının elbet mantıklı gerekçeleri olmuştur. En bilinen ve kesin sebebi ise kadronun tekrar toplanamamasıdır. Diğerleri de en kısa sürede medyaya sızmaya başlar. Çünkü Behzat Ç. Dizisi dönüşü sarı ışık yakarken bu yeşil ışığa döndü bile…

Behzat Ç. Dönüşü Hakkındaki Yorumumuz

Bu kadar yoğun ilgi ve talep olan bir dizinin o şekilde bırakılacağını düşünmüyoruz. Henüz medyaya yansımayan birtakım aksaklıklar sebebi ile sadece dizinin ekranlarda yer alması için gereken süre uzuyor. Ancak bizden size müjde. Aynı isim altında da olsa farklı isim altında da olsa Behzat Ç. dizi hayranları tekrar bu diziyi izleme keyfine sahip olabilecek. Küçük bir detay daha internet üzerinden yayınlanan bir dizi olması da şua anki şartlar altında yüksek bir ihtimal olarak örülüyor. Böylece dünyaya yayılması kolaylaşmış olacak.

Sizler de yoğun taleplere kendi ilginizi ekleyerek dizinin hızlı dönüşüne destek olabilirsiniz.

Ne dersiniz sizce de Behzat Ç dönsün mü? Yoksa onun yerine yeni diziler mi çekilmeli?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir