Kapat

Big Little Lies Konusu Nedir?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yine güzel bir dizi ile karşınızdayız. Dizimiz bu sefer bir polisiye dizisi diyebilir miyiz bilmiyorum. Aslında değil fakat benzemiyor da diyemeyiz. Fazla uzatmadan hemen dizinin konusuna geçelim.

Dizinin Konusu

Dizinin konusu Avustralyalı yazar Liane Moriary’ninBig Little Lies” isimli romanından alınarak yazılmış. Romanda güzel hayatlara sahipmiş gibi görünen üç kadının bir cinayete tanıklık etmesi ve bu üç kadının cinayet olayını nasıl aydınlatmaya çalıştıklarını göreceğiz. Çocukları aynı anaokuluna giden üç kadının veli toplantısı esnasında bir cinayete tanıklık etmesi ile başlayan bu serüven gerçekten nefes kesecek gibi duruyor. Yayınlanan fragmanın kalitesini de göz ardı etmezsek gerçekten güzel bir film gibi görünüyor. Fakat fragmanlar ile film arasında dağlar kadar fark olduğu da hepimizin bildiği şeyler arasında. Dizinin şu ana kadar toplam 7 bölümü yayınlandı ve toplam 1 sezon izlendi. Dizinin toplam yayın süresi 3 saat 28 dakikadır.

Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley ve Alexander Skarsgar gibi oyuncuların rol aldığı dizi senaryosu ile ilgi çekiyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir