Kapat

Bodrum Masalı’nın Güzel Oyuncusundan Ani Karar!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bodrum Masalı dizisinde Alara karakterini oynayan Serel Yereli’den şok karar! Kanal D’de yayınlanan ve fazlasıyla ilgi gören dizinin sezon arası vermesinden sonra aniden bittiği haberleri üzerine dizide rol alan oyuncular da farklı teklifleri değerlendirmeye başladı. Dizide rol alan Dilan Çiçek Deniz’in, Aras dizisinde oynayacağı haberinden sonra bu kez de Serel Yereli gündeme geldi.

Geçen gün gazetecilerle karşılaşan güzel oyuncu, fotoğrafları çekilirken “Oyunculuğu bıraktım, artık beni çekeceğiniz herhangi bir durum kalmadı. Benim hayallerim farklı. Eylül’de Londra’ya gidiyorum ve müzik üzerine eğittim alacağım.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde sezon arasına giren dizinin bir anda devam etmeyeceği haberini almıştık. Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Şam, Murat Aygen, Dilan Çiçek Deniz, Hilmi Cem İntepe ve Alper Duymaz’ın yer aldığı dizi için, dizinin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin dizinin yayından kaldırılmasını sosyal medya üzerinden “Bodrum’a sonsuz teşekkürler… Bitti… Her güzel şey gibi… Bodrum Masalı” yazı dizisiyle duyurdu.

Final yapmadan son yapan dizinin neden bittiği hakkında henüz herhangi bir yorum yapılmazken, konuya ilgililerde büyük merak duyuyor. İzleyicilere hayal kırıklığı olan bu durumun neden yaşandığının açıklanması ise merakla bekleniyor.

Biten dizinin ardından bazı oyuncular yeni teklifleri değerlendirmeye çalışırken, bazıları da kendilerine yeni bir yol çizme yoluna girdi. Serel Yereli, oyunculuğu bırakarak müzik üzerine eğitim alacağını bunun için de Eylül ayında Londra’ya gideceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir