Kapat

Bu Yaz En Çok İzlenen 3 Yabancı Dizi

Anasayfa
Liste Bu Yaz En Çok İzlenen 3 Yabancı Dizi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yaz geldiğinde, evde sıkılmaya birebir çözüm yabancı dizilerdir. Sıcaklardan bunalınca dışarı çıkamayınca ya da yaz geceleri yapacak bir şey bulamayınca kendimizi dizilere veririz. Tabi ki bir yabancı diziyi bir Türk dizisi gibi takip edemiyoruz, çünkü yabancı diziler Türk televizyonlarında verilmiyor, Türk dizileri gibi hatırlatılmıyor o yüzden de unutuluyor, genelde bölümleri biriktirip izlemeye tercih ediyoruz, en azından ben böyle yapıyorum, yabancı dizilerin çekilmesi biraz uzun sürüyor etkileme ve görselliğin en iyi olması için. Sizin için bu yaz en çok izlenen 3 yabancı diziyi düzenledim.

Bu yaz en çok izlenen 3 yabancı dizi sıralamasının 3. Sırasında “Sherlock” yer alıyor. En iyi dedektifi Sherlock Holmes’u tanımayan yoktur galiba, yardımcısı Dr.Watson’la maceradan maceraya koşan Sherlock Holmes’un hikâyesi birçok kez sinemaya ve televizyona aktarıldı, Sherlock’ta onun örneklerinden biri ama en iyi örneği denilebilir. O kadar başarılı olmasını bu yaz en çok izlenen 3 yabancı dizi arasında kendine yer bulmasıyla gösterebiliriz. Sherlock bir dizi olmasına rağmen bir film tadında her bölümü 90 dakika yani bir sinema filmi uzunluğu kadar, o yüzden de bölümlerin çıkması biraz gecikiyor, bölümleri az ama bölümlerin birikmesi ve bölümlerin uzun olması izleyiciyi bütün yaz ekrana kilitliyor ve yeni bölümün çıkmasını beklemeden soluksuz bir keyif sürüyor. Sherlock kendini neden izlettiriyor diyecek olursanız, Sherlock’un kimsede olmayan bir özelliği var, hiç görünmeyen ayrıntıları görüyor ve o ayrıntıları birleştiriyor. Ona sorulan sorulara verdiği cevaplar Sherlock’u sevmemize neden oluyor. İzlemenizi şiddetle tavsiye edeceğim bir dizidir. Bu yaz en çok izlenen 3 yabancı dizi arasında 3. Sırada yer alıyor.

Bu yaz en çok izlenen 3 yabancı dizi sıralamasının 2. Sırasında “Breaking Bad” yer alıyor. Dr. Walter White bir kimya öğretmenidir. Eski öğrencisi Jesse Pinkman ile bir şekilde birleşir ve meth(uyuşturucu) üretmeye başlarlar ve para kazanmaya çalışırlar. Soluksuz izleyeceğiniz bir dizi, çoğu kimyagerin izleyip de olumsuz etkilendiği dizinin karakterlerini çok seveceksiniz. Her bölümü 40-50 dakika arası süren dizi 5 sezon, 62 bölümden oluşuyor. Kendine bağlayan bir dizi, çoğu arkadaş ortamında lafı açılan, esprisi yapılan bir film olması, filmin ne kadar çok sevildiği ve izlendiğini gösteriyor. Bu yaz en çok izlenen 3 yabancı dizi sıralamasında 2. Sırada yerini alıyor.
Bu yaz en çok izlenen 3 yabancı dizi sıralamasının 1. Sırasında tahmin ettiğiniz gibi “Game of Thrones” yer alıyor. İzleyicilerin merakla beklediği ve beklemeyi en çok hak eden diziler arasında başı çekiyor. 7. Sezonun da olduğumuz Game of Thrones her yaz birçok kişi tarafından 1. Sezonundan itibaren izlenmeye başlanıyor. Görselleri ve senaryosuyla izleyiciyi ekrana kilitleyen Game of Thrones, bizi kendisine hayran bırakıyor. Efsane diziler arasında yerini çoktan aldı bile. Uzun süre zirveden düşeceğini düşünmüyorum. İzleyen bir daha izliyor, sevilen sahneler bir daha izleniyor. Arkadaş ortamlarında dışlanmak istemiyorsanız, izlemenizi öneriyorum. Bu yaz en çok izlenen 3 yabancı dizi sıralamasında zirvede yer alıyor.
En çok izlenenden kasıt en popüler filmleri sizlere elimden geldiğince anlattım, tanıttım. Biz yabancı dizileri genelde bütün bölümleri birden izleriz ama Game of Thrones kendini bunlardan ayırıyor. Her gün sızdı mı, düştü mü internete diye bakıyoruz. Bu yüzden Game of Thrones birinci sırada yer alıyor. Bu yaz en çok izlenen ve en çok sevilen 3 yabancı dizi. Sherlock, Breaking Bad ve Game of Thrones. Diğer çok izlenen diziler ise Taboo, Vikings, Shameless, The Walking Dead…

“Bu Yaz En Çok İzlenen 3 Yabancı Dizi” üzerine 1 yorum

  1. Ahmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir