Kapat

Can Yaman ve Özge Gürel’li Dolunay’ın Çekimleri Başladı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yaz aylarında Star Tv ekranlarında başlayacak olan Dolunay dizisinin çekimlerine başlanıldı. Star Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel yer alıyor.

Star Tv ekranlarında yakında başlayacak olan dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Dizinin setinden ilk kareler yayınlandı. Aşk her durumda aşktır imkansız olsa da sloganıyla ekranlara gelecek olan dizinin ismini Türkan Sultan koydu.

Dolunay dizisinin yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak yapıyor. Dolunay dizisinin yapımcılığını No Dokuz yapıyor. Türkan Şoray’ın ismini koyduğu dizinin kadrosunda ayrıca Nik Xhelilaj’da yer alıyor.

Dolunay dizisinin konusuna da gelince dizi sürprizli bir aşkı konu ediniyor. Heyecanlı bir senaryosu olan Dolunay’ın senaryosu ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla şimdiden yazın en çok konuşulacak dizileri arasında yer alacak.

Can Yaman’ın Ferit rolüyle, Özge Gürel’in ise Nazlı rolüyle karşımıza çıktığı Dolunay dizisinde Nazlı profesyonel bir aşçı olmak isteyen, Japon mutfağını öğrenerek kendini bu konuda geliştiren ve kendi restoranını açmak için çalışan genç bir kızdır. Nazlı öğrenci evini geçindirmek için ek iş için henüz tanışmadığı patronu Ferit’in özel aşçısı olarak işe girer. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı arasında gerçekleşen tesadüfler ve yakınlaşmalar sonucu ikili arasında imkansız bir aşkın başlangıcı olacaktır.

Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı Dolunay dizisi yakında Star Tv ekranlarında. Dizinin Haziran’ın sonuna doğru ekranlara gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir